Хмельниччина продовжує забезпечувати Збройні сили України автотранспортом.

Нещодавно начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін долучився до передачі 7 спеціальних транспортних засобів для військових підрозділів з Хмельниччини. Це і пікапи підвищеної прохідності Mitsubishi, мікроавтобус Volkswagen та вантажний автомобіль Mercedes-Benz, котрі будуть служити вірними помічниками наших мужнім бійцям.

«Особливо приємно бачити згуртованість між владою, бізнесом, волонтерами та військовослужбовцями. Адже синергія між цими людьми дозволяє в лічені строки задовольнити потреби, які виникають на передовій та в інших сферах, пов’язаних із військовою справою, — наголосив Сергій Тюрін. — Впевнений, що ці авто сприятимуть збереженню життя наших захисників та вкороченню життя ворогів. Адже в нас немає нічого ціннішого, ніж життя наших співгромадян».
Важливо також розповісти, що така ініціатива стала можливою завдяки тісній співпраці обласної військової адміністрації, Збройних сил України, представників громадськості, підприємництва та волонтерів. І окремої подяки заслуговують волонтери БФ «Віра нації», які дбайливо попіклувалися про бездоганний технічний стан автівок.