Днями почнеться 54-й заїзд до реабілітаційно-відпочинкового табору «За покликом серця», що знаходиться у с. Ростоки Косівського району Івано-Франківської області. Табір працює на волонтерських засадах із 2015 року як місце відпочинку для учасників бойових дій АТО/ООС та членів їхніх родин. Тривалість заїзду 10 днів. Табір розташовано в мальовничому місті Карпатських гір та річки Черемош. 

Відпочинок для учасників російсько-української війни безкоштовний. Усі витрати на організацію заїздів здійснюються за рахунок благодійних коштів, які надаються як фізичними, так і юридичними особами. Протягом  заїзду ветерани АТО/ООС, а також члени їхніх родин проходять курс психологічної реабілітації. Щоб кардинально переключити думки людей від війни й важких спогадів, організатори максимально наситили програму. Зранку до ночі мешканці табору чимось зайняті – або активним відпочинком, або творчими майстер-класами. Вони відвідують музеї, криївки, займаються ковальством, гончарством, малюванням. У теплу пору року бійці катаються на велосипедах, сплавляються на човнах річкою Черемош, купаються у карпатських чанах, взимку – катаються на лижах. На території табору є кілька ставків, у яких можна порибалити. Для воїнів, які прийшли з війни, природна краса Карпат лікує душі сама по собі.

Табір збирає в своєму чарівному місті гарних людей, воїнів, однодумців, які присвятили своє життя захисту незалежності України! 

Отримати більш детальну інформацію, а також записатись до груп  можна  за телефоном: 0676765793.