Зокрема, управлінням праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради здійснюється моніторинг оголошень популярних інтернет-ресурсів, на яких розміщується інформація про наявні вакансії та досить часто повідомляється орієнтовна майбутня заробітна плата.

Для прикладу, на даний час, згідно із пропонованими вакансіями на ринку праці міста Хмельницького. середня заробітна плата така:

 

Сфери діяльності

Середня зарплата по вакансіях, грн.

IT, комп'ютери, інтернет

13 600

Будівництво, архітектура

13 000

Готельно-ресторанний бізнес, туризм

10 000

Краса, фітнес, спорт

10 000

Медицина, фармацевтика

13 500

Робочі спеціальності, виробництво

10 700

Роздрібна торгівля

9 000

Сфера обслуговування

10 000

Транспорт, автобізнес

14 500

Водночас, значна частина підприємств та приватних підприємців, які здійснюють діяльність у зазначених вище сферах економіки, в податковій звітності відображають значно менші суми – досить часто на рівні законодавчо встановленого мінімуму, а це на сьогодні 6 тис. грн або і ще менші, що не відповідає реальності.
Днями в приміщенні управління праці та соціального захисту населення проведено чергове засідання, за участю членів робочої групи, на яке запрошено 62 роботодавці.
Під час засідання акцентувалась увага на необхідності ведення достовірного обліку робочого часу та відображення в звітності реальної заробітної плати, адже за «тіньову» заробітну плату передбачена така сама відповідальність, як за використання праці неоформлених працівників.
«Ряд роботодавців повідомили, що досить важко знайти кваліфікованих і відповідальних працівників, адже багато хто залишає місто в пошуках кращої заробітної плати за кордоном. Дехто відверто зізнається, що таким чином заманює працівників, а заробітна плата платитиметься залежно від результатів роботи і не факт, що в такому розмірі, як в оголошеннях у ЗМІ» - зазначає начальник відділу праці Управління праці та соціального захисту населення Віталій Усенко. - Задля попередження порушень трудового законодавства, моніторинг інтернет-оголошень проводитиметься і надалі. Стосовно недобропорядних роботодавців - вживатимуться заходи, в межах наданих повноважень».
«Хочемо зауважити, що метою заходів, які вживаються, є не накладення штрафів та притягнення роботодавців до відповідальності, а нагадування про те, що трудові відносини мають бути офіційними та максимально прозорими, задля успішного ведення бізнесу та гідної мотивації до праці у працівників» - додав він.