У складі управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України створений сектор розвитку бджільництва, який очолила Оксана Борейко. 

Завданням новоствореного сектору розвитку бджільництва є формування та реалізація державної політики у сфері бджільництва, забезпечення організації та проведення заходів спрямованих на попередження отруєнь бджіл, сприяння впровадженню належних інноваційних практик в галузі бджільництва; організація та проведення інформаційних кампаній, направлених на підвищення рівня обізнаності працівників галузі. А ще сектор розроблятиме та координуватиме підготовку проектів рішень і документів з питань розвитку бджільницької галузі.

Оксана Борейко працювала головним спеціалістом і державним експертом експертної групи у сфері аналізу ризиків у Міністерстві економіки України. А до того працювала у Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері безпечності харчових продуктів. Оксана Олександрівна брала активну участь у засіданнях робочої групи з питань розвитку бджільництва при Міністерстві економіки України.