Професійне самовизначення молоді – один із напрямів профорієнтаційної роботи служби зайнятості. З цією метою Хмельницька обласна служба зайнятості реалізує проєкт «Успішна молодь – успішна громада». Основними завданнями Проєкту є формування в учасників відповідального ставлення до професійного вибору відповідно до своїх здібностей та інформування про можливості легального працевлаштування, навчання, відкриття власної справи.

У рамках Проєкту планується проведення різноманітних заходів: семінарів, тренінгів, професіографічних екскурсій, Днів кар’єри, просвітницьких акцій, інтерактивних заходів, занять молодіжних клубів та студій, тестування та консультування тощо. Зокрема проведення: онлайн-марафону «Business_class!»; обласного заочного конкурсу комп’ютерних презентацій «Підприємцями не народжуються – ними стають!» для здобувачів освіти закладів професійно-технічної та вищої освіти Хмельницької області.
«Успішна молодь – успішна громада» буде проходити на території всієї області. Учасники Проєкту – безробітна молодь, здобувачі освіти закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, працівники закладів освіти та інші громадяни.
Долучайтеся до заходів. Детальніше про проєкт можна дізнатися В будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, або у відділі організації профорієнтації обласного центру зайнятості за телефоном: (0382) 65-24-12.