За фактами несанкціонованого втручання в ЕОМ під час масштабної кібератаки відкрито до тридцяти кримінальних проваджень. Про це повідомив директор департаменту комунікацій Національної поліції України Ярослав Тракало. За його словами, працівники кіберполіції надають консультації у цілодобовому режимі щодо того, як уникнути інфікування вірусом.

Редколегія та профком редакції обласної газети «Подільські вісті» затвердили програму конкурсу на передплату газети на 2017 рік. За його умовами:
1. Начальники районних відділень зв’язку за виконання і перевиконання плану річної передплати газети «Подільські вісті» районом, містом диференційовано преміюються грошовою винагородою у сумі від 7 до 12 тисяч гривень.
2. Начальники селищних та сільських відділень зв’язку за виконання і перевиконання плану річної передплати в їхньому регіоні, диференційовано преміюються грошовою сумою від 1 до 5 тисяч гривень.
3. Кращі листоноші та оператори у разі виконання і перевиконання плану річної передплати отримають грошові винагороди від 250 до 1 тисячі гривень.
Окрім того, за підсумками конкурсної комісії редакції листоношам-лідерам передплати на газету «Подільські вісті» будуть передані: велосипеди, електричні обігрівачі, чайники, плитки, чайні сервізи та інші цінні подарунки.
Підсумки конкурсу будуть підбиті у липні  2017 р.
Бажаємо всім листоношам впевненої перемоги!

З цією людиною приємно спілкуватися завжди. Здається, він ніколи не буває роздратованим чи засмученим. Завжди готовий вислухати та прийти на допомогу. Його невидима аура – це суцільний оптимізм та життєлюбність. У той же час він – вимогливий, принциповий керівник, якого поважають і люблять підлеглі.
— Він у нас справедливий, — так кажуть люди. – Якщо когось і критикує, то за діло. Бо сам – взірець порядності у роботі, обов’язковості та самовідданості.
 Йдеться про Віталія Тадеушовича Світану, який днями відзначив шістдесятилітній ювілей.

Вимоги до підвищення культури та якості аграрного виробництва зростають усе стрімкіше і стрімкіше. Передові компанії світу на хвилі сучасного технологічного сплеску та великих можливостей розробляють інноваційні патенти в різних сферах сільського господарства – аграріям треба тільки встигати їх впроваджувати. А це не так просто, адже в процесі живої практики завжди виникають питання та неоднозначні ситуації. Тому дуже важливо, коли компанія-виробник організовує спеціальні заходи для аграріїв, де в теорії та на практиці проводить навчання за використанням своїх продуктів. Одним з таких потужних проектів є відома «Майстерня Аграрія» компанії «Сингента». 17 червня 2016 р. вона була проведена в навчальному Агроцентрі «Сингента» – «Оболонь».

Кажуть, що села, міста, підприємства, як і люди, мають свою  долю. Якщо таланить, то під щасливою зіркою  родився. Якщо ж ні, то фортуна  — чужа тітка.  І все ж, погодьтеся,  багато залежить від того, хто і як сприймає такий хід подій. Песиміст сидить й на  все нарікає. Оптиміст закочує рукави, мовляв,  дожидай долі, то не матимеш і льолі. У Суслівцях Летичівського району керівники ТОВ «Агрохолдинг 2012» і «Промінь» — прихильники останньої життєвої концепції: працюй небоже, то й Бог допоможе.

 

Красилівщина завжди була відома й нині славиться вправними господарями на землі, які знають ціну їй та людській праці. На відміну від деяких інших районів, тут традиційно збирають одні з найвищих врожаїв, справно та своєчасно розраховуються з пайовиками, дбають про збереження родючості ґрунтів незалежно від того, чи це невелике фермерське господарство, чи потужний сільгоспвиробник.

30 червня минає 110 років від народження Прометея українського визвольного руху, його очільника і Провідника, без якого неможливо уявити Українську Повстанську Армію – Романа Шухевича. Син відомого адвоката, успішний бізнесмен – мав свій рекламний бізнес, високоосвічена людина – закінчив Львівську політехніку, чемпіон серед юніорів із легкої атлетики і плавання у довоєнній Польщі. Життя стелилося перед ним «килимовою» доріжкою. Та «сите» життя було не для нього, коли у неволі був рідний край. Тож не вагаючись, «проміняв» його на «принади» повстанського побуту – автомат і криївку,  заради того, щоб Україна була незалежною, соборною державою. Про останні дні Провідника і про те, як пов’язала доля командира УПА з Поділлям, Хмельниччиною, читайте з уривка трилогії Петра Воробея  «ЗАГРАВА», яка через місяць виходить у чернівецькому видавництві «Букрек».

або Ігри у «круть-верть» на найвищому рівні

У Красилові відбулося виїзне засідання за участю голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного, депутатського корпусу, керівників підприємств та установ.

Війна обірвала ще одне молоде життя. Захищаючи Вітчизну, загинув уродженець села Заслучне Красилівського району Олексій Іщук – розвідник, військовослужбовець 8 окремого полку спеціального призначення. У ніч на 24 червня він та його побратим — Василь Лаврись зі Стрия — підірвалися на міні, виконуючи бойове завдання на Луганщині.

Якщо українські князі стали хрестоматійними для росіян, то для європейських країн (принаймні для політичної еліти) відомі історичні викрутаси Кремля.

Днями у Будинку культури села Жуків Славутського району відбувся районний конкурс краси.       

Погодні катаклізми все частіше призводять до стихійних лих у різних частинах України. Синоптики пояснюють такі явища змінами клімату.

— А бодай ти здохла! — спересердя лайнувся Степан, — вже аж у голові гуде від твого виття.
— А хіба ж я не казала, що не треба було від неї всіх забирати, — голосно зітхнула його дружина Ганна. — Хоч би того песика з білим хвостиком лишив, таке вже інтересне було...

...

Успішним виявився виступ спортсменів Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді на літньому чемпіонаті України з плавання серед юнаків 2003-2004 та дівчат 2004-2005 років народження, що відбувся в басейні «Купава» у Броварах.

На хмельницькому стадіоні «Поділля» відбувся обласний етап спартакіади державних службовців Хмельниччини.

У розпалі чемпіонат області з футболу в першій лізі. Ось які результати зафіксовано в черговому турі.

У липні стартує чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги сезону 2017-2018 років. Він проходитиме за новим форматом: ліга розбита на північно-західний і південно-західний дивізіони.

Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провів турнір з міні-футболу серед чоловіків до 30 років. Захід пройшов у Хмельницькому.

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з особливими потребами в Кропивницькому честь області захищали спортсмени Національного університету імені І. Огієнка та соціально-економічного коледжу з Кам’янця-Подільського.

«Тату, ти приїдеш на мій випускний? — все частіше ближче до свята запитувала Юля Миколу. – Таточку, я дуже хочу, щоб ти був. А ще там за сценарієм мама з батьком стелитимуть своїй дитині рушник, як символ проведення-благословення  у доросле життя. Ну як воно без  тебе  буде?»
…На випуску Юля була найкращою серед однокласниць: дороге плаття, прикраси, вишукана зачіска. А як лиш заспівали пісню про батька, полилися, псуючи перший справжній, зроблений в салоні, макіяж, дитячі сльози. Батько не приїхав. Попросив дружину, маму Юлину: «Купи їй найкраще плаття, зроби все, як належить, грошей не шкодуй. Скинеш мені фото по вайберу».
Ні, у нього немає іншої сім’ї,  він не на лікуванні, не на війні. Він у