Напередодні звіту Віолети Лабазюк за 100 днів своєї діяльності на посаді голови обласної ради з Києва надійшла приємна звістка: Хмельниччина посіла другу почесну сходинку в державному рейтингу за критеріями прозорості та відкритості органів влади.

У Кам’янці-Подільському попрощалися із загиблим під Шумами Донецької області підполковником 143-го центру розмінування 44-річним Сергієм Ковалем.

Із приходом тепла, ясна річ, крига потроху тане, подекуди біля берегів річок вже її і зовсім нема. Проте для двох відважних чоловіків це не стало перепоною, – і вони вирушили на риболовлю.

 

 З 1 квітня по 15 червня  у лісах та на об’єктах лісових угідь запроваджується СЕЗОН ТИШІ, бо саме в цей час лісові мешканці потребують особливої уваги, піклування і охорони збоку людини.

 

У Хмельницькому перед судом постануть члени ОЗГ, а разом із ними і так званий «наглядач» (смотрящий – рос.) за областю

 

Частина людей переконана, що спалювання сухої трави, залишків сухої рослинності, листя та сміття на весні та восени, покращує врожайність

Завтра, 1 квітня, з 10:00 до 16:00 на вулиці Чорновола будуть проводитися роботи з омолодження дерев, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Хмельницька кіберполіція викрила схему, де злочинці в результаті підміни трафіку здійснювали міжнародні дзвінки за цінами національних. Правопорушникам загрожує до шести років позбавлення волі, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.


Учасники з Хмельницького, Шепетівки, Дунаївців зайняли призові місця та отримали Дипломи ІІ ступеня, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Статистика викликає тривогу: завантаженість ліжко-місць медичних закладів, які надають допомогу хворим на COVID-19, у Хмельницькій області становить 94 відсотки. Зростає кількість лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус. З початку пандемії (станом на 31 березня) — 63780. Летальних випадків — 1156.


З січня поточного року здати небезпечні відходи можуть не тільки хмельничани, а і жителі населених пунктів Хмельницької територіальної громади, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Сьогодні, 31 березня, з 10:00 до 20:00 призупиниться водопостачання у зв’язку з виконанням ремонтних робіт, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

 

Тарифи на перевезення пасажирів у громадському транспорті загального користування і автоматизовану систему контролю оплати парковок в обласному центрі

 

У Хмельницькому під час отримання неправомірної вигоди затримали посадовця Федерації профспілок 

 

120 гектарів землі, розташованої поруч села Гнатівці Хмельницького району повернено назад в громаду

Хмельничанам доступний новий спрощений сервіс, який дозволяє записатися до лікаря через смартфон, повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

З 25 по 29 березня в Одесі відбувся чемпіонат України з годзю-рю карате серед дорослих, юніорів та юнаків, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Як повідомило Головне управління статистики в Хмельницькій області, в квітні вийде з друку збірник «Індекси споживчих цін у Хмельницькій області за 2020 рік», у якому висвітлені цінові процеси на споживчому ринку області.

Для тих, хто планує подорожувати Україною два-три дні, порталом UA.IGotoWorld.com запущено спецпроект про туризм і відпочинок.

28 березня, на території між селами Сахкамінь та Балин патрульні Кам’янець-Подільського району затримали хмельничанина, за незаконне полювання, повідомляє пресслужба Хмельницької поліції.

З 1 квітня до 15 червня у місцях масового розмноження та вирощування потомства диких тварин буде діяти «сезон тиші», повідомляє пресслужба державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби відбувся на центральній трасі у Луцьку. У ньому взяли участь 149 спортсменів із 14 регіонів України та Казахстану, повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Тут живе сміливий дух дідів і прадідів, тут оживає історія, оте жорстоке пекло і героїчна, вкарбована золотими літерами в безсмертя, боротьба, стократ помножена на безстрашність, відважність і хоробрість.