За частину винагороди працівників ХАЕС за підсумками роботи за 2023 рік волонтери Хмельницької АЕС придбали 9 квадрокоптерів DJI MATRICE 30T, 21 квадрокоптер DJI MAVIC 3T та додаткові батареї до них на загальну суму 6,6 млн грн.

У понеділок, 20 травня, в селі Крачки Чорноострівської тергромади поліцейські помітили у ставку чоловіка без ознак життя. Потопельником виявився безвісти зниклий 33-річний житель Хмельниччини.

Посадовиця купила Audi Q7 2021 року випуску.

Депутатка Хмельницької міської ради та керівниця десяти товариств з обмеженою відповідальністю Світлана Баранська оприлюднила декларацію про доходи за 2023 рік.

"Продовжуємо допомагати Силам оборони.  Цього разу передаємо нашому 86 батальйону черговий «бандеромобіль», придбаний за допомогою соціально-відповідального бізнесу. А також 30 десятидюймових FPV-дронів. Вартість дронів – майже 500 тис.грн. Чекаємо найближчим часом постачання нових партій дронів, квадрокоптерів, засобів РЕБ, РЕР і оперативно все передаємо Силам оборони. В ході найближчої сесії плануємо довиділити понад 80 мільйонів на різні потреби Сил оборони. В цих видатках будуть і субвенції для військових частин, і кошти на власну збірку дронів, придбання дронів, квадрокоптерів, засобів РЕБ, РЕР. Працюємо далі… Тримаймо стрій!" - написав міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі "Фейсбук".

До атаки дронами сьогодні російські війська залучили 24 ударні безпілотники Shahed-136/131.  Пуски здійснювались із трьох напрямків – із району Приморсько-Ахтарська, що в Краснодарському краї РФ, Курська та поки що окупованої території Криму.