Національний науковий центр «Інститут аграрної економіки» вирахував вартість бюджетного новорічного столу для української родини з 4 осіб і вклався у 1621 гривню.

16 грудня 2019 року у Кам’янці-Подільському відбудеться безкоштовний допрем’єрний показ повнометражного документального фільму режисера Сергія Волкова «Вдивляючись у темряву». Стрічка створена з використанням технології аудіодескрипції (тифлокоментування) і повністю адаптована для незрячих. На показ запрошені люди з порушеннями зору, які зможуть переглянути фільм.

Учні, батьки і вчителі Москалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Ярмолинеччині, вже не вперше долучаються до вкрай потрібної справи – підтримки наших захисників.

Вона дуже любила життя і боролася за нього до останньої хвилини

Тривалий час ОCТАПЧУК Наталія Анатоліївна працювала в газеті “Подільські вісті”, свою діяльність розпочинала фахівцем відділу реклами та оголошень, а пізніше очолила цей відділ. Високий професіоналізм, відповідальність і людяність характеризували нашу колегу, яка так вболівала за рідну їй газету.
Важко уявити, що не зустріне привітною усмішкою, не поділиться новим рецептом, не підтримає добрим словом, не заспокоїть так, як уміла лише вона.
У боротьбі з важкою недугою Наталя не втрачала оптимізму, наголошувала, що понад усе треба дорожити своїми рідними, цінувати те, що маєш, жити в злагоді й любові.
Її любові та доброти так не вистачатиме сім'ї, яка була для неї цілим світом, і нам, колегам, для яких це також надто важка втрата. Нехай наші щирі співчуття полегшать біль родини.
Спочивай із Богом, Наталочко, у світі, де немає ні хвороб, ні тривог. У нашій пам'яті ти залишаєшся назавжди.

У Хмельницькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Соціальна робота з військовослужбовцями та їх сім’ями».