11 травня в місті Хмельницькому відбувся третій етап другого Всеукраїнського туру змагань з адаптивних видів спорту під назвою “Сильні України” серед ветеранів та чинних військовослужбовців, які отримали травми та поранення під час участі в бойових діях на території України.

Головною метою таких змагань є насамперед реабілітація та ресоціалізація військовослужбовців та ветеранів після поранень.
Отож цьогоріч змагалися понад 150 учасників. Ветерани показували свою майстерність у таких видах спорту: жим лежачи, де учасники за 60 секунд мали підняти максимальну кількість разів штангу вагою 60 кілограмів; стрільба з лука з відстані 10 та 18 метрів; ривок гирею; аеробайк і веслування на тренажері.
Головним суддею змагань виступив почесний президент Федерації стронгмену України (ФСУ), чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк.
Розпочинаючи відкриття турніру, до учасників та присутніх звернувся начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, наголосивши на важливості такого проєкту. Адже адаптивний спорт та відчуття суперництва допомагають захисникам, котрі уже повернулися з фронту, віднайти себе у нових реаліях та знаходитися серед однодумців, яких об’єднують спільні ідеї та світогляди.
“Сьогоднішні змагання – це максимально потужний захід, що зібрав учасників, серед яких багато військових, хто отримав поранення і прийшов вперше подивитись. А тому сподіваюся, що в подальшому такі турніри об’єднуватимуть та спонукатимуть ще більше охочих доєднатися до цього руху. Незламні духом – сильні і фізично, саме тому я впевнений у нашій Перемозі. Слава Україні!” – сказав очільник області.
Звісно ж, по завершенню змагань відбулася церемонія нагородження спортсменів, які перемогли у своїх категоріях дисциплін.
Безперечно, кожен учасник – це справжній Герой, який надихає своєю силою духу, волі та жагою до життя, а їхня незламність і нескореність утверджує віру в наше майбутнє.
Слава Захисникам нашої країни – Сильним України!