«Подільські вісті» він пам’ятає ще змалку, коли не вмів читати, а газета називалася «Радянським Поділлям». Хлопчина завжди старався першим вгледіти, коли ж листоноша принесе до хвіртки численну періодику, яку передплачувала сім’я в рідному Підлісному Олексинці, що на Городоччині, аби врочисто внести до хати. «Навіть у важкі дев’яності батьки віднаходили кошти, аби за усталеною сімейною традицією передплатити обласний часопис», — пригадує.
Доля, як і належить, стрімко біжучи циферблатом літ, внесла в його життя свої прекрасні корективи, нагородивши чудовою дружиною, подарувавши двох синочків, наділивши достойною професією, виокремивши неординарними здібностями, вміннями та талантами, зробивши відомим, прищепивши глибокий патріотизм та громадянську активність… Серед незмінного залишилися «Подільські вісті», на сторінках яких нині головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької громади, історик за фахом і покликанням популяризує історико-культурні пам’ятки, ексклюзивні родзинки, неймовірно трудящих людей, співочі колективи й казкові краєвиди. Сергій ЩУР переконаний, що, маючи такий потенціал, громада, яка вже стала йому рідною, приречена на успіх.

  

Мінекономіки обіцяє в наступному році зростання ВВП на 4,6%

 

Міжнародна федерація дзюдо (IJF) визнала студентку з Кам’янця-Подільського Дар’ю Білодід найкращою дзюдоїсткою світу 2019-2020 років.

  

Прокурори з’ясовують усі обставини вчинених кримінальних правопорушень чотирма хмельничанами, які обкрадали квартири в обласному центрі і не тільки.

Вартість проїзду в святкову ніч становить 10 гривень.

  

Служба безпеки України викрила масштабну схему вимагання грошей з позичальників «легких» кредитів в Інтернеті

  

В обласному центрі триває реконструкція в комунальному некомерційному підприємстві “Хмельницький обласний серцево-судинний центр”.

 

Міністерство оборони та Державне підприємство «Антонов», за участю Президента України, підписали Меморандум про співпрацю для будівництва літаків, повідомляє Хмельницька обласна держадміністрація.


Правоохоронні органи затримали чоловіка, який побив мешканця села Нагоряни до смерті, повідомляє офіційний сайт Хмельницької поліції.

   

Український уряд оновлює структуру місцевих державних адміністраційЗа скоєні правопорушення чоловік буде позбавлений волі протягом трьох років та двох місяців, якщо вирок не буде оскаржено, повідомляє Хмельницький апеляційний суд.