Швидкоплинний час багато що змінює в нашому житті. Не виняток і журналістика. Безперечно, сьогодні вона стала більш розкутою, більш сміливою та прогресивною. Щоправда, незмінною має залишатися суть справжньої журналістики, зокрема друкованої преси, суть, що базується на правдивості й об’єктивності. І той, хто не зрікся цих засад у період складних випробувань, отримав підтримку своїх читачів.

Карантин, який триває в Україні через поширення коронавірусу, адаптує надання поштових послуг до умов карантину. Ми хочемо, щоб обмеження, пов’язані з карантином, не стали приводом для соціальної ізоляції. В даних умовах як ніколи важливо залишатися на зв’язку, стежити за новинами через ЗМІ. Тому АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 року, яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.

Понад 40 поїздів далекого сполучення відновлюють свою роботу та вирушають відсьогодні по Україні. Вони охоплюють Київську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Харківську, Сумську, а також неокуповані території Донецької та Луганської областей. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій. 

За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 3 червня на ХАЕС підтверджено 16 випадків захворюваності на COVID-19, з них — 13 осіб одужало. Здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу. 

Україна опинилася в надскладній ситуації: поруч із боротьбою за здоров’я та життя людей, триває війна за незалежність і територіальну цілісність держави. Нова марка «Передова» є знаком вдячності тисячам медиків і військових, а в їх героїчних образах і представникам інших професій – пожежникам, водіям, продавцям, поштарям та багатьом іншим за відданість, сміливість та професіоналізм.