За повідомленням штабу з координації роботи з проведення карантинних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, станом на 15 травня, на Хмельницькій АЕС підтверджено 14 випадків захворюваності на COVID-19. Наразі продовжується тестування контактних осіб та здійснюються усі необхідні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Станом на 10.00 15 травня, за інформацією Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) м. Нетішин, на території міської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) лабораторно підтверджено захворювання на COVID-19 у 60 осіб, серед яких 12 дітей, 14 працівників ХАЕС, 1 медпрацівник. З них: 1 пацієнт одужав, 1 – летальний випадок.
З числа хворих, 16 осіб знаходяться на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні, 1 особа – в Славутській центральній районній лікарні, 41 особа – на самоізоляції.
За минулу добу – 3 нових зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19. 3 особи знаходиться під підозрою. За попередню добу відібрано 23 зразки біоматеріалів для проведення ПЛР тестів. Лабораторні дослідження тривають.
На території Нетішинської міської ОТГ знаходиться 154 осіб на самоізоляції, 1 особа – на обсервації. На сьогодні завершився період самоізоляції у 491 особи.
На Хмельницькій АЕС, станом на 14 травня, на лікарняних з хворобою ГРВІ перебуває 12 осіб.
Закликаємо всіх до обов’язкового виконання карантинних заходів!