Як повідомляє Хмельницька обласна прокуратура, перед судом постануть учасники угруповання, які хотіли переправляти чоловіків закордон під виглядом волонтерів.

Згідно повідомлення, обвинувальний акт стосовно трьох хмельничан за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон скеровано до суду.
У перші тижні російської агресії проти України троє хмельничан організували схему з виготовлення пакета фіктивних документів для виїзду чоловіків за кордон. Вони вносили неправдиві відомості до бази даних «Шлях», тим самим допомагаючи чоловікам призовного віку виїжджати за кордон під виглядом псевдоволонтерів. Вони начебто мали доставляти в Україну гуманітарний вантаж для потреб ЗСУ. Таким чином військовозобов’язані отримували можливість безперешкодно перетинати державний кордон в пунктах пропуску», - йдеться у повідомленні прокуратури.
За свої «послуги», як встановило досудове слідство, підозрювані отримали від трьох військовозобов’язаних 4800 доларів США та 20000 гривень.
«За скоєне їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років», - повідомляють у прокуратурі.