Працівники Рівненського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та ТУ ДБР, розташованого у місті Хмельницькому, викрили заступника начальника одного з райвідділів поліції ГУНП в Рівненській області на корупційних оборудках. За 4 тис. доларів США він обіцяв не притягати до кримінальної відповідальності громадянина, який вирощував коноплі.

На додаток, правоохоронець обіцяв не лише звільнити чоловіка від кримінальної відповідальності, а й допомогти в обвинуваченні іншої людини, якій вже було повідомлено про підозру через «оборудки» із наркотичними рослинами.
18 листопада 2022 року правоохоронця затримано «на гарячому» під час одержання хабара. Наступного дня йому повідомили про підозру.
Посадовець підозрюється в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Також вивчається причетність інших посадових осіб до вказаного злочину, зокрема, підлеглих й інших осіб, які погоджувались виконувати незаконні вказівки.
Процесуальне керівництво здійснює Рівненська обласна прокуратура.