За результатами розгляду апеляційної скарги судом прийнято рішення про повернення в державну власність земель ландшафтного заказника місцевого значення «Староушицький».

“Встановлено, що Кам’янець-Подільською районною державною адміністрацією надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення садівництва. Між тим, у жодному з документів не було зазначено, що надана земля є частиною ландшафтного заказника місцевого значення «Староушицький», який створений з метою збереження мальовничих крутосхилів та унікального берегового ландшафту”, – додали у прокуратурі.
Також зазначили, що передавати такі землі у приватну власність законом заборонено. Тож прокуратура звернулась з позовом до суду. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позовних вимог, тому з метою захисту інтересів держави прокурори звернулись до апеляційного суду.
Рішенням Хмельницького апеляційного суду протиправне розпорядження визнано недійсним, а земельна ділянка площею 0,0912 га вартістю майже пів мільйона гривень підлягає поверненню до державної власності.