Працівники міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області поліції разом з колегами з управління стратегічних розслідувань та міграційної служби доставили нелегала у пункт пропуску «Могилів-Подільський», де передали прикордонникам для подальшого видворення за межі України.
37-річний чоловік останні чотири роки відбував покарання у Райковецькій виправній колонії за злісну непокору вимогам адміністрації установи виконання покарань та мав авторитетний вплив в середовищі кримінальних елементів.
26 грудня термін його ув’язнення закінчився. Працівникам міграційної поліції з оперативних джерел стало відомо, що після звільнення з колонії кримінальник, попри заборону в’їзду на територію України, не збирається залишати Хмельниччину. Більше того, має намір продовжити свою злочинну діяльність.
Аби цьому запобігти, поліцейські прямо з виправного закладу на підставі рішення суду про примусове видворення за межі країни доставили порушника міграційного законодавства на пункт пропуску на державному кордоні України, де пройшла процедура видворення.