«У Хмельницькому є компанії, які займаються налаштуванням каналів. За їхні послуги, ви маєте заплатити визначену суму грошей. Ці компанії купують код у власників і легально транслують телеканали. Зловмисники не купували код, а за допомогою комп'ютера підбирали дані та зламували його. Потім, пропонували налаштування тих самих каналів за дешевшою ціною, але нелегально», – розповідають у поліції. 

Під час обшуку правохоронці вилучили п’ять одиниць комп’ютерної техніки та електронні носії інформації, з яких здійснювалося розповсюдження протиправного контенту, а також мобільні телефони, чорнові записи клієнтської бази вже підключених абонентів, списки встановлюваних телеканалів та більше двох сотень приладів для прийому супутникового телебачення. «Вже відомо про близько 200 клієнтів, яким злочинці налаштовували незаконну трансляцію програм телепередач», – додають поліцейські.

Як повідомляють у Нацполіції області, на даний час встановлюється сума завданих правовласникам збитків та проводиться ряд експертиз. Наразі за даним фактом розслідується кримінальне провадження, розпочате за ч. 2 статті 361 Кримінального кодексу України, а саме незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп'ютерних мереж).