Двоє братів із Хмельницького жили у різних районах міста, та мали й спільне майно – батьківську хату в Книжківцях.  Її планували продати. Саме тут і сталося непоправне. На подвір’ї батьківської хати перебував 70-річний чоловік, до нього приїхав 77-річний брат разом зі своєю 61-річною співмешканкою».

…Підозрюючи один одного в крадіжках, брати почали сваритися. Молодший дістав обріз та вистрелив старшому в передпліччя. Жінка, зрозуміло,  стала на захист, але отримала смертельне вогнепальне поранення в живіт…  77-річний потерпілий помер від втрати крові.
 Автопатруль,  прибувши за 6 хвилин (його викликали налякані пострілами місцеві мешканці),  застав чоловіка за… «замітанням слідів»: у підсобному приміщенні він запалив ганчір’я, а в інше притягнув кисневий та балони з пропан-бутаном і відкрутив газові конфорки. Зробити останній штрих — піднести сірник — не встиг. Пожежники і працівники газової служби   нейтралізували можливість виникнення вибуху природного газу.
…На прохання міліціонерів покласти зброю на землю підозрюваний не відреагував, а натомість забіг за будинок та вистрілив собі у груди. Спроба самогубства виявилася невдалою, він потрапив до міської лікарні, там і давав свідчення. Йому, продовжують у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в області,  загрожує позбавлення волі строком  від 10 до 15 років або ж довічне ув’язнення.