Правоохоронець, перебуваючи на посаді начальника сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю одного з відділів міліції, разом з оперуповноваженим СДСБЕЗ, за попередньою змовою, у квітні 2014 року одержали 15000 гривень неправомірної вигоди від директора товариства з обмеженою відповідальністю. За цю суму пообіцяли йому не ініціювати питання про внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань відомостей щодо підробки ним документів для отримання банківського кредиту.

Під час одержання коштів начальника сектору ДСБЕЗ та його колегу викрили працівники обласної прокуратури спільно з представниками управління СБУ в області.
За злочин оперуповноваженого СДСБЕЗ вироком міськрайонного суду минулого року притягнули до кримінальної відповідальності, а начальника сектору ДСБЕЗ — виправдали.
Не погодившись із незаконністю виправдування та істотним порушенням вимог кримінального процесуального законодавства, прокуратура Хмельницької області внесла апеляцію на вирок.
Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури та 17 квітня 2015 р. скасував вирок суду першої інстанції і ухвалив новий. Відтак правоохоронця визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення. Йому призначили покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки, з конфіскацією майна, крім житла. А також позбавили спеціального звання — капітан міліції. Його взяли під варту у залі суду, інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.