Винахідливість шахраїв щоразу зростає, а довірливість людей залишається незмінною.

Як повідомляють в сектор комунікації поліції Хмельницької області, минулої доби до територіальних підрозділів області надійшло 4 заяви від громадян, які стали жертвами шахраїв. Три із чотирьох шахрайств стосувалися діяльності псевдобанкірів.

Як правило голоси по телефону представлялися працівниками служби безпеки банків і під приводами захисту банківських карток випитували особисті дані та знімали з рахунків кошти.  Так було із трьома потерпілими, яким  телефонували невідомі. Саме таким чином 48-річна хмельничанка із банківського рахунку втратила 20 тисяч гривень, 58-річна жителька села М’якоти, що на Ізяславщині — 45,5 тисяч гривень, а 43-річна славутчанка — 2416 гривень.

Та найбільшого збитку, за словами правоохоронців, зазнав 27-річний хмельничанин, який намагався придбати талони на паливо. Потерпілий перерахував 146 тисяч гривень, але талонів так і не отримав.

Наразі за всіма вищеперерахованими фактами працівники поліції проводять перевірку і закликають громадян не довіряти незнайомцям і не розкривати свої особисті дані. Адже більшість потерпілих знали про такі види шахрайств, але все-таки піддались емоціям, внаслідок чого втратили чималі кошти.