У Славуті 14 травня колектив Будинку дитячої творчості  під керівництвом директора закладу Ірини Руденко провів благодійний концерт «Мистецтво заради життя», аби зібрати кошти на підтримку славутчанина — важкопораненого військового Збройних Сил України Михайла Юрчука.

Михайло втратив руку і ногу, потребує коштів на лікування. Зараз знаходиться в госпіталі. Стан Юрчука Михайла стабільний, але лікування продовжується.
Вихованці та викладачі Будинку дитячої творчості подарували глядачам низку яскравих пісенних та танцювальних композицій, а також презентували виставку власних виробів.
Хвилиною мовчання вшанувати усіх полеглих, які загинули за волю України.
До учасників заходу звернувся міський голова Василь Сидор, який відзначив важливість проведення саме таких заходів, що згуртовують людей заради доброї справи, а ще наголосив: «Немає жодного сумніву, що перемога буде за Україною!»
Неочікуваним став виступ давнього друга Славути – бургомістра польського міста-побратима Голенюва Роберта Круповіча, який саме цього дня привіз до Славути чергову гуманітарну допомогу: «Ми приїхали сюди, щоб віддати честь і шану українським мужнім воїнам. Прошу українців завжди пам’ятати, що ви маєте друзів у Польщі, які можуть вам допомогти. Впевнений, що перемога над нашим спільним ворогом – російським окупантом – скоро настане!».
Ведучі заходу – Оксана Турчак та Микола Левін – наголосили, що ми маємо робити все можливе, аби підтримати військовослужбовців, які героїчно захищають сьогодні нашу країну і кожного з нас: «Нехай сьогоднішній концерт стане маленьким внеском у те, щоб наші герої вижили та повернулися додому живими й здоровими.”

Водночас адміністрація Будинку дитячої творчості наголошує — збір коштів українському бійцю триває. Номер карти Юрчука Михайла Сергійовича -5167985660991555