Музиканти об’єдналися з волонтерами ГО Мистецька сотня "Гайдамаки", щоб зібрати допомогу бійцям хмельницького 19 Окремого стрілецького батальйону ЗСУ. З початком війни до лав цього новоствореного батальйону вступило чимало і колишніх правоохоронців та пенсіонерів ОВС, інформують у секторі комунікації ГУ Нацполіції в області.

Одним із перших, зазначають у відомстві, прийшов до військкомату і керівник та соліст поліцейського оркестру Віктор Шайда з двома своїми синами.
Віктор ще з 2014 року став волонтером Мистецької сотні «Гайдамаки» і провів сотні концертів на підтримку ЗСУ. Разом з поліцейським оркестром та колегами-митцями неодноразово їздив в зону ООС, де виступав як перед військовими, так і перед місцевими жителями. А коли почалось повномасштабне вторгнення — без вагань змінив мікрофон на автомат.
— Нещодавно підрозділ, в якому служить Віктор, потрапив під потужний обстріл. Хлопці зазнали чималих матеріальних втрат. І ми вирішили їх підтримати та провести серію благодійних концертів, — зазначила Марина Українець, волонтерка ГО Мистецька сотня «Гайдамаки».
Ініціатори заходу щиро дякують хмельничанам та гостям міста, які підтримали таку хорошу ініціативу.