Під такою назвою нещодавно презентували свою роботу надзвичайно талановиті, натхненні та креативні працівники Деражнянського міського історичного музею, який очолює Леся Йосипівна Долінська.

І результат їхньої багатомісячної копіткої праці направду вражає — адже подібного проєкту на теренах Хмельниччини не було.
Як розповіли директор музею Леся Долінська та берегиня фондів Наталія Мартинюк, на світлинах ожили яскраві сцени українського традиційного весілля минулого століття: «Тут ви побачите красивих наречених, жартівливих дружку з дружбою,  весільну матір, яка благословляє молодих… Для фотосесії було використано три локації, аби по максимуму передати атмосферу тогочасного весільного дійства. Одна з локацій – це  пам’ятка архітектури  середини ХVІІІ століття,  церкви Різдва Богородиці, яка розташована у селі Слобідка-Кальнянська. Та найбільша цінність світлин полягає у тому, що на всіх моделях ви бачите автентичний весільний стрій нашого краю. Старожитності  використані у фотосесії з фондів Деражнянського міського історичного музею і Музею подільської вишивки та побуту села Маниківці Наталії Кисіль. Експонати ожили в часі і заграли новими барвами: вишиванки, спідниці, рушники, посуд, ікони, взуття, прикраси… Окрасою вбрання нареченої став восковий весільний віночок, відтворений майстринею з Деражнянщини Людмилою Пшеничною. Основною метою цього проєкту стало  відтворення  обрядів, звичаїв та традицій українського весілля, задля  збереження, відновлення та популяризації  культурної спадщини України».
Леся Йосипівна також поділилася, що ідея створення цього проєкту зародилася ще в лютому, коли готувалися до презентації та майстер-класу українського воскового віночка Людмили Пшеничної, які є головним атрибутом традиційного весільного вбрання. Тож у поєднанні із стародавнім вишитим одягом, який, важливо наголосити, справді використовувався для обряду весіль на Деражнянщині, вдалося відтворити унікальні образи наречених.
Керівник історичного музею також розповіла, що загалом для втілення цього фотопроєкту була проведена і досі триває величезна робота з дослідження весільного фольклору, збір весільних фотографій ХХ століття, збір експонатів та весільної атрибутики, звичаїв, традицій, страв тощо.
Цей проєкт об’єднав у співпраці багатьох людей, які на волонтерських засадах відпрацювали на всі 100%. Особливої уваги та подяки заслуговують надзвичайно професійні фотографи Наталія Пекна та Анатолій Цезарович, завдяки яким цікаві ідеї втілилися в життя. Також слова вдячності за співпрацю адресовані міському Будинку культури, зокрема режисеру Аліні Гармидер, костюмеру Тетяні Шимковій та Ользі Керницькій, яка виконувала роль весільної матері. Та, звісно ж, всім чарівним фотомоделям, які дуже гарно ввійшли в образи і вдало передали настрій та емоції. Це Ольга Керницька, Анастасія Долінська, Каріна Римар, Ярослав  Гудзинський і Олександр Рижий.