Незабутнє свято прощання з Масницею влаштували на території Свято-Воскресінського храму, що у Віньківцях. До нього активно готувалися усі вихованці духовно-просвітницького центру «Держава», що діє при храмі завдяки настоятелю, отцю Михаїлу.

Приготування до свята, якому діти та педагоги дали смачну назву «Сирничок», об’єднало багатьох людей, адже воно і справді мало стати, за задумом організаторів, дійством, що несе найкращі почуття – мир, радість і підтримку нами прадавніх християнських традицій.
Храм був переповнений прихожанами. Люди йшли у Прощену неділю попросити пробачення в Господа, своїх ближніх та простити інших напередодні Великого посту.
Відчуття, які вкладали віньківчани у щиру молитву, подвоїлися, коли на подвір’ї храму з’явилася гарна дівчина – Масниця, заквітчана вінком, у вишиванці. Хор духовно-просвітницького центру зустрів її піснями. Масниця, як з’ясувалося, надто любить веселощі та розваги, тому забажала, аби всі, а особливо діти, взяли у них участь.
Ігри та конкурси «Варенички», «Млинці у мішку», «Весняні кульки», «Стрибки по купинах» нікого не залишили байдужими – усі сміялися, переповнені позитивними емоціями.
Дітям, які створювали чудову атмосферу свята, отець Михаїл та матушка Любов вручили подарунки на згадку. Згадуватимуть усі й Масницю, що принесла стільки радості.
Чи не найвеселішою частиною святкового дійства було катання учнів на конях. Пара прикрашених коней возила їх околицями селища.
На завершення Масниці дітей і батьків запросили до святкової трапези, де усі могли скуштувати вареники, налисники, млинці, пампушки, печиво, торти та інші смачні страви, які приготували матері, бабусі учнів духовно-просвітницького центру.
А після трапези учні старшої та підліткової груп із вчителями Є. А. Матус та А.  С.  Білою відвідали хворих у районній лікарні і принесли солодкі гостинці. Приємному здивуванню, радості пацієнтів закладу не було меж: люди дякували, особливо старенькі, та бажали здоров’я. Віриться, що і цим дітям завжди приємно буде творити добро.