Сорок днів Україна — без  бунтівного  Андрія    Кузьменка. У знак пам’яті про улюбленого «Скрябіна» Хмельницький  академічний муніципальний хор (художній керівник  — заслужений діяч мистецтва України Ігор Цмур) влаштував співочий флешмоб  в залі торговельно-розважального комплексу «Оазис».

Хористи зворушливо виконали рок-композицію Скрябіна «Мовчати», яка була пісенним маніфестом самого співака. І  він трактував його по-своєму: не мовчати  проти сірості, підлості, зради. І таким залишився у нашій пам’яті.
Оригінальність ідеї хмельницьких виконавців буквально облетіла Україну. В той же вечір  флешмоб побачили глядачі кількох  телеканалів, зокрема «1+1», «СТБ». Хористи «пішли в народ», чудово поєднавши  рок-стилістику і академічне хорове звучання.
«Ця ідея належить тележурналісту Антону Довлатову, і вона мені одразу сподобалась, — розповідає керівник і диригент хору Ігор Цмур. —  Аранжування рок-композиції, перекладення для хору зробив  наш артист і композитор  Станіслав Ярецький. Готували твір  майже місяць.  Керівництво «Оазису»  пішло нам назустріч, і  генеральну  репетицію  ми зробили напередодні, пізнім   вечором, коли в супермаркеті вже не було покупців,  і працювали до першої години ночі. А наступного дня влаштували нашу флешмоб-прем’єру пам’яті Андрія Кузьменка. Вибір випав саме на цю пісню, бо вона співзвучна з нашим часом: не мовчи, не будь байдужим!
Ми щасливі, що наша ідея отримала такий широкий всеукраїнський резонанс. Гадаю, будемо продовжувати  такі акції. Наступна: варіації відомого  «ла-ла-ла»  про  Путіна. Дочекайтеся!»
Одразу ж  після вечора, коли наші  співаки влаштували  флешмоб у ТРК «Оазис», мама  Андрія Кузьменка написала листа із вдячністю   хмельницькому хоровому колективу.