Учні недільної школи, яка діє при храмі Різдва Богородиці УГКЦ, що у Хмельницькому, та діти місцевих прихожан уже вдруге у березні  пишуть писанки для наших воїнів.  Їхня добротворча акція промовиста і зворушлива: «Подаруй писанку солдату».

Ось і в недільний підвечірок  юні писанкарі зібрались  у церковній школі продовжити розпочату раніше акцію: адже побажань для воїнів у дітей багато, і вже й готові писанки цвітуть  найрізноманітнішими орнаментами.
Спостерігаючи, як вправно близько двох десятків дітей  молодшого і середнього віку орудують писачками,  виводять воском орнаменти, розумію: у цій справі малюки не новачки. Навчають їх катехити (тобто викладачі)  Анастасія Бевза та  Ольга Нагорна.
—  Ми з колегами уже вісім  років вчимо дітей виготовляти писанки. Учнів за цей час  було багато. Деякі ходять на заняття по кілька років, —  розповідає  Анаста-
сія Бевза. — Раніше писанки   виготовляли для  родини та друзів, а тепер наші вихованці  з радістю й величезною відповідальністю взялися виготовляти  оці  живі листівки з побажаннями, так ми називаємо традиційні  обереги для наших воїнів.  Працюють старанно, вкладають душу в символи й вірять, що їхні писанки  захищатимуть  і наших захисників. До речі, раніше  й дитячі  малюнки наші волонтери неодноразово возили на передову.
Дев’ятирічний Ілля Первак уже два роки  займається писанкарством. Зараз виготовляє писанку з хрестовим орнаментом. Хрест, каже хлопчик, — це символ вічності і спасіння. Його ровесник Роман Ронзак виводить гекзаметр, безконечник.  Софійка Дячок — сонце і квіти…
— А який символ  для солдата особливо дорогий? — запитую школяриків.
— Тризуб! — першими  дружно відгукуються хлопчаки. Отож писанка наша ще й патріотична.
Більше двох десятків голівок схилились над малюванням. Поблискують пломінці свічок,   над якими  розплавляють віск у писачках юні майстри. У коробці на столі вже красуються готові обереги. Творчий процес — у розпалі. Адже хочеться виготовити багато писанок і вкласти у кожну  любов, повагу, віру!
Незабаром Великдень  нагадає про  таїнство воскресіння Сина Божого, писанка ж розповість  про сонце як  символ народження всього живого, як саме життя.   Про  радість  цього дня, про силу і красу сонця, про дитячу віру і любов  розкажуть у бліндажах, в окопах, у солдатських руках маленькі сонечка-писанки.
Подаруй писанку нашому солдату…