Ще торік у читальному залі  Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки було створено клуб  «Разом», що активно займається проблемами переселенців у нашому краї і який активно підтримує благодійний фонд «Ксена», очолюваний Оксаною Устіновою.


Клуб працює у двох напрямках. Перший — сімейний. В його складі батьки з дітьми у віці від двох до чотирнадцяти років. Другий — це люди старшого віку. Склад їх дуже різноманітний: журналістка, заслужений учитель України, письменник (усі з Донецька), завідувач дитячим садочком та керівник Палацу творчості з Горлівки, тренер із фітнесу з Луганська тощо. Всі вони намагаються знайти своє місце в новому житті, змінюють професію, займаються громадською діяльністю: плет шкарпетки, перебирають картоплю та шинкують салати для наших бійців у зоні АТО. Словом, хочуть бути корисними місту, яке надало їм притулок.
Завідувач читальним залом Галина Лісогор зазначила, що бібліотечні працівники, окрім надання суто бібліотечних послуг, розповідають членам клубу про Поділля, знайомлять їх з народними традиціями і звичаями подолян та сучасним культурним життям Хмельниччини.
Творчі зустрічі відбулися з місцевим поетом та композитором Олегом Стадніком, членом Національної спілки письменників України Віталієм Міхалевським, заслуженою артисткою України Фатімою Чергіндзією, іншими творчими особистостями. На зустрічі часто запрошуються психологи, юристи, представники Товариства Червоного Хреста.
Багато хто на засідання клубу приносить для переселенців одяг та продукти харчування. Велика вдячність педагогу з ліцею № 17 Тетяні Пілявській, яка разом з дітьми зібрала найнеобхідніші продукти і речі для малят, спекла пиріг маленьким переселенцям, які збираються у бібліотеці щотижня. Допомогу надають також підприємці, які навіть не називають своїх прізвищ. Працівники обласної бібліотеки дякують усім небайдужим хмельничанам.