Хочеться незабутніх емоцій та яскравих вражень? Тоді вам сподобаються роботи одеського художника Григорія Вовка, якими можна помилуватися у Хмельницькому обласному художньому музеї. Там вперше відкрилася виставка робіт цього автора під назвою «Імпровізація душі». Григорій Вовк порадував подолян саме абстрактними картинами, хоч пише і в реалістичній манері.
Художник-одесит переконує, що в абстракції є логіка. Щоб створювати свої картини, йому необхідно постійно спостерігати за навколишнім світом, помічати деталі, які для більшості людей є буденними. Усього на суд публіки представлено 25 полотен, переважно останніх років. Своє сприйняття світу автор передає у картинах через колір, напівтони, емоції. Таємничий та різноманітний світ полотен захоплює та зачаровує, кожен тут знайде щось своє, зрозуміле лише йому.
На полотнах Григорія Вовка часто можна побачити геометричні фігури, ламані лінії, завдяки яким автор створює неповторні образи. Надихає художника Біблія. Основним напрямком своєї творчості митець обрав «духовний інтенсивізм», за його власним поясненням. Цей напрямок пов’язаний з переживаннями й чистотою душі, а також це індивідуальне сприйняття світу і передача його через емоційну сферу.