Презентували книгу «Час відважних» добровольця, воїна, спортсмена, нашого земляка, почесного громадянина Хмельницької міської територіальної громади, Героя - Євгенія Ролдугіна. На жаль, Героя вже немає серед нас. Загинув Євгеній 11 вересня 2022 року на Харківщині, рятуючи побратима. Воїну було лише 27 років.

Під час вечора пам’яті батьки, побратими, вчителі та знайомі ділилися спогадами про Євгенія. Підготовлені тематичні відео та мистецькі номери глибоко розкривали особистість Героя, його життєві принципи та переконання. Маємо пам’ятати наших Героїв, людей, які віддали власне життя в боротьбі за незалежну та сильну Україну.
«Талановитий автор Євгеній Ролдугін написав «Час відважних» про покоління перших добровольців, що пішли захищати Україну в 2014-му.
Ця книга - майже щоденник воїна. Її має прочитати кожен. Щоби розуміти, чому 19-річний чемпіон обирає справжній бій замість спортивного килима. Щоби відчути, як почувається людина у епіцентрі війни. Людина, яка не знає, чим все закінчиться.
Книга читається дуже легко, бо написана щиро. Часом хочеться сміятися, а інколи - запам’ятати дослівно, щоби цитувати...
Вперше я відвідав презентацію книги, на якій не було автора. Євгеній не встиг потримати її у руках, бо загинув уже в новій фазі війни...
Ми з ним були знайомі особисто. Він одним з перших в місті отримував відзнаку «Воля і мужність» і офіційне посвідчення добровольця. Друзі і знайомі згадують про нього як про надзвичайно добру, щиру, відважну і інтелектуальну людину. Уклін батькам, які виховали такого сина! За своє коротке життя він зробив більше, ніж більшість тих, хто зустріне старість.
Я раджу прочитати цю книгу кожному - впевнений, вона вас змінить.
Її легко знайти і замовити у мережі, не полінуйтеся. Євгенію вистачило сміливості чесно написати про пережите, а ви знайдіть у собі мужність прочитати ці рядки», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Своїм життям і подвигом Євгеній став зразком громадянина та патріота. В книзі автор ділиться здобутими досягненнями й перемогами, болем за помилки та поразки, розповідає про перші бої та нагороди, про вірних побратимів та жах війни.
Євгеній Ролдугін - активний учасник Революції гідності, у 2014-му році з початком російської агресії проти України 19-річний хлопець ухвалив вольове й мужнє рішення замінити кімоно на бронежилет та навчальні аудиторії на поле бою. З кінця серпня того ж року - в АТО/ООС у складі добровольчих батальйонів «Свята Марія» та ОУН. Воював під Маріуполем, поблизу Павлополя та Сартани, пізніше в Пісках, Авдіївці, поблизу шахти Бутівка. В перервах між ротаціями продовжував тренуватись, займався тренерською та суддівською діяльністю. З перших днів повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну 2022-го року разом з побратимами захищав та визволяв Kиївськy область у складі добровольчого батальйону «Братство», командував взводом. Отримав осколкові поранення в бою на Чернігівщині під час визволення населеного пункту Нова Басань. Після лікування та відновлення вступив до лав ЗСУ, вiйськовослужбовець в/ч А3220 та пiзнiше в/ч А0693 54-ої окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи. Пройшов навчання в 205-му спеціалізованому навчальному центрі тактичної медицини, після чого був призначений на посаду бойового медика роти. Воював на Сіверському напрямку, визволяв Харківщину. Брав участь у наступі пліч-о-пліч з бійцями, незважаючи на посаду.
Герой нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», орденом «Лицарський Хрест Добровольця», медаллю батальйону спецпризначення «Свята Марія», почесною відзнакою «За оборону Маріуполя», бойовою відзнакою добровольчого батальйону ОУН «Вiра. Сила.Честь», почесною відзнакою командира вiйськової частини A3220 (окремий штурмовий батальйон «Донбас»), відзнакою Хмельницького міського голови «Воля та Мужність». А 24 вересня 2022-го року старшому солдату Ролдугіну Євгенію Олександровичу було присвоєно звання «Почесний громадянин Хмельницької міської територіальної громади» (посмертно).