ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» повідомляє про реалізацію ініціатив, метою яких є підтримка українських компаній-експортерів в умовах війни.

Зокрема, Установа актуалізує інформацію про українських експортерів, які готові постачати свою продукцію за кордон в умовах війни.
Актуалізований каталог українських експортерів https://export.gov.ua/exporters_catalog допоможе активізувати комунікацію та сприяти потенційній співпраці українських виробників з іноземними імпортерами, запити від яких надходять до Установи.
Наразі в каталозі українських експортерів близько 200 активних компаній, які готові експортувати. Крім того, понад 200 заявок від українських компаній, які подали запит на включення до каталогу та перебувають у процесі опрацювання.
Також Установа отримала понад 60 запитів від іноземних компаній з таких країн як Мальта, Німеччина, ОАЕ, Бельгія, Італія, Ізраїль, Польща, Латвія, Ірландія, Канада, які шукають українських партнерів у наступних секторах – харчова промисловість, хімічна промисловість, машинобудування, меблева та деревообробна промисловість та інше.

Більш детальна інформація про ініціативу: https://export.gov.ua/business_during_war

Реєстрація в е-каталозі за посиланням: https://bit.ly/35tvydu