Внаслідок повномасштабної війни росії проти України багато підприємців опинилися у скрутному становищі. Деякі з них були змушені частково або повністю припинити свою діяльність, деякі переїхали в інші регіони.

Також підтримки потребують підприємці, які зараз працюють волонтерами - віддають свій прибуток ЗСУ, виготовляють важливу для захисників продукцію або розміщують на орендованих потужностях українських біженців.
Фонд держмайна створив платформу Оренда.Допомога (https://orenda.gov.ua/orenda-dopomoha/), на якій орендарі державного майна можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів та надати аргументацію в потребі такої підтримки.
В свою чергу, донори зможуть через цифрову платформу обрати того, хто потребує допомоги, та надати фінансову допомогу бізнесу (повністю або частково сплатити за оренду державного майна). Для донорів є можливість вийти на зв’язок з підприємцями, які потребують підтримки, для уточнення деталей.
Благодійники самостійно обирають кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги. Фонд держмайна, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги.
Фонд Держмайна виступає модератором платформи, не впливаючи на розподіл чи надходження коштів.