З початку року 3,5 тисячі роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу в кваліфікованих працівниках в області. У базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалося 13,9 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8158 гривень.

Стійким попитом продовжують користуватися професії сфери торгівлі та послуг, сільського виробництва, переробної промисловості, транспорту. Затребувані трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва, водії автотранспортних засобів, продавці-консультанти, продавці продовольчих товарів, швачки, менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі та середній медичний персонал. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій –  підсобні робітники, охоронники, двірники, вантажники та інші.
За сприяння обласної служби зайнятості 9,4 тисячі громадян працевлаштовані. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 1,2 тисячі осіб, професійним навчанням охоплено 1,5 тисячі осіб.
Із початку запровадження воєнного стану в Україні, до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося майже 3 тисячі внутрішньо-переміщених осіб. Більшість із них – це жителі Харківської, Донецької, Луганської, Херсонської та Київської областей.
Станом на 1 вересня  2022 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,3   тисячі осіб, у тому числі тисяча внутрішньо-переміщених осіб. На одну вакансію претендували шість безробітних.