В селах Хмельницької міської територіальної громади одинокими людьми похилого віку опікуються працівники Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Напередодні зимового періоду вони допомагають у зборі врожаю, заготівлі дров, прибиранні дворів, підготовці житла до холодної пори року. Фахівці центру надають допомогу в оплаті комунальних платежів, оформленні документів. Також принесуть необхідні ліки та продукти.

17 соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома надають послуги 218 одиноким мешканцям сіл у 24 населених пунктах, які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги.
Відділення соціальної допомоги вдома мешканцям сіл було створено у міському територіальному центрі соціального обслуговування 1 січня 2021 р. Основним завданням відділення є надання соціальних послуг мешканцям Хмельницької міської територіальної громади, які проживають в селах.
Для отримання таких послуг усім одиноким, одиноко проживаючим людям похилого віку та людям з інвалідністю, що мешкають у селах територіальної громади м. Хмельницького, потрібно звернутись до соціального робітника у своєму селі або за телефонами: (098) 966-91-28, 63-07-80, 63-23-37.