Інформація для тих, хто вболіває за реалізацію проекту сміттєпереробки у місті. Ще у січні було оголошено тендер на влаштування системи збору та очистки фільтрату на полігоні твердих побутових відходів у Хмельницькому. Фактично, він мав завершитися у березні поточного року. І вже в 2022 році мали початися роботи по облаштуванню об’єкта.

    «На жаль, наші плани змінилися через загарбників. Дату завершення подання тендерних пропозицій довелося переносити кілька разів. Це потрібно робити знову, адже згідно з умовами тендеру усі учасники повинні мати змогу приїхати фізично на об’єкт і оглянути умови будівництва. Іноземні компанії, через зрозумілі кожному причини, не мають змоги цього зробити, але закупівля обов’язково відбудеться, бо наші ЗСУ – сила.
    Нагадаю, закупівля відбувається на майданчику ECEPP Європейського банку реконструкції та розвитку. Для участі у тендері учасники повинні бути зареєстровані як Supplier на ECEPP», - зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук на власній сторінці у мережі фейсбук.