Інформація станом на 3 листопада 2022 року.

    «Сьогодні офіційно розпочинаємо опалювальний сезон для всіх категорій споживачів. Це найпізніша дата, яку пам’ятають наші теплоенергетики. Це дало можливість і заощадити суттєві кошти для населення, і газ для держави. Дитячі садки та лікарні отримували тепло з середини жовтня.

    Оскільки середньодобова температура не нижча 8 градусів, а наступного тижня вдень буде і до +14-15, ми не будемо подавати тепло на повну. Вдень тепло подаватимемо слабше, вночі - сильніше. Крім того, всі багатоквартирні будинки міста мають лічильники із можливістю регулювати теплоносій старшими будинків.
    До початку опалювального сезону ми були готові ще 20 вересня.
    Витратили на це близько 150 мільйонів гривень. Всі технічні роботи зробили, замінили майже 5 тис. метрів труб у двотрубному режимі. За останні роки це вже понад 50 тис. метрів. Зробили реконструкцію всіх котелень, уклали договори на постачання газу.
    Дуже прошу вас зрозуміти, що цей опалювальний сезон буде найважчим через удари держави-терориста по об’єктах енергетичної інфраструктури. Ми готуємося до різних надзвичайних ситуацій, щоби система працювала у будь-якому разі», - зазначив міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Інформація станом на 28 жовтня 2022 року.

    «Друзі, відео трохи задовге, бо це прямий ефір, але саме тут спробував відповісти на всі актуальні питання!
    Тому раджу переглянути.
    Тримаймо стрій!», - зазначив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.


Інформація про енергопостачання в Хмельницькій громаді станом на 25 жовтня 2022 року.

    «Друзі, аварію на високовольтній лінії, яка забезпечує частину міста резервним живленням, усунули!
    На разі, в місті заживлено понад 85% споживачів. Роботи із заживлення решти споживачів тривають. На жаль, заживити всіх сьогодні дуже складно. Критична інфраструктура працює вся повністю!
    Паралельно за складних умов тривають відновлювальні та ремонтні роботи на основному об’єкті енергопостачання. Працють енергетики, комунальники, рятувальники. Щира подяка усім!
    Саме тому, ввечері можливі суттєві перепади напруги і аварійні відключення!
    Переконливу прошу усіх споживачів про максимальне обмеження споживання електроенергії в період з 18:00 до 22:00 і завтра вранці з 7:00 до 10:00.
    Тримаймо стрій! Українські воїни героїчно тримають свій фронт, і ми мусимо тримати свій! Тільки так переможемо!
    Слава Україні!», - повідомив міський голова Олександр Симчишин у власному телеграм-каналі.