Військова агресія з боку росії внесла корективи в роботу комунальних підприємств. Так, на МКП «Хмельницькводоканал» було прийнято рішення, що власні кошти, які отримує підприємство від споживачів, необхідно спрямувати насамперед на забезпечення стабільного надання послуг із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення належної якості (оплата за спожиту електричну енергію, закупівля реагентів, паливно-мастильних матеріалів, усунення аварійних ситуацій, заробітна плата працівникам, сплата податків).

Також для забезпечення належної експлуатації та розвитку критичної інфраструктури, згідно постанови НКРЕКП від 03.05.2022 № 422 відповідальними підрозділами підприємства було здійснено аналіз пріоритетності та доцільності виконання заходів, включених в схвалену інвестиційну програму на 2022 рік у рамках коштів, передбачених у затверджених для МКП «Хмельницькводоканал» тарифах на 2022 рік.
Для безперебійного та якісного надання послуг підприємство визначило порядок та першочерговість виконання заходів, тому деякі заходи довелося виключити з інвестиційної програми на поточний рік. Проте, більшість запланованого виконано. Одним з таких запланованих заходів є ремонт насосного агрегату продуктивністю 2200 м куб./год та потужністю 520 кВт. на головній каналізаційній станції міста. Вчора працівники головної каналізаційно-насосної станції виконали підготовчі роботи по встановленню насоса, а до кінця тижня він уже запрацює.