У серпні минулого року шляхом реорганізації ТОВ «Красилівмаш» було утворено ТОВ «Красилівагромаш», яке входить до групи підприємств «Красилівський машинобудівний завод». Очолює підприємство досвідчений виробничник, авторитетний керівник, академік Анатолій Чайчук.

ТОВ «Красилівагромаш» — це сучасне підприємство сільськогосподарського машинобудування з потужним виробничим потенціалом та інженерно-технічним центром. Основним видом діяльності підприємства є виробництво високотехнологічної ґрунтообробної техніки. Гордість — агрегати комбіновані передпосівні напівнавісні АКПН «Поділ- ля», які випускаються в  21-ій модифікації шириною захвату від 3 до 12 метрів, а також новинка — подрібнювач рослинних решток кукурудзи, соняшника, рапсу і баштанних. Крім того, підприємство виготовляє сіноворушилки, культиватори, обладнання для подрібнення біомаси та інше — всього понад 40 одиниць різноманітної сільськогосподарської техніки.
За чотири місяці минулого року тут виробили та реалізували сільськогосподарської техніки на суму понад 25 мільйонів гривень, зокрема, три одиниці нової техніки. Цього року підприємство планує наростити обсяги виробництва сільгоспмашин у грошовому вимірі до 80 мільйонів гривень. У першому кварталі виконали понад чверть річного завдання. Середня заробітна плата на виробництві — майже сім  тисяч гривень.
Сільгоспмашини, що виготовляються на заводі, за якістю і надійністю  не поступаються кращим європейським аналогам, а тому є конкурентними на ринку України.