Понад 80 підприємств Хмельниччни отримали 1270 сертифікатів EUR.1 для прискореного експорту товарів до Європи.

З початку року Хмельницькою митницею ДФС підприємствам- експортерам області оформлено 1270 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу. Загальна кількість суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які отримали євросертифікати на митниці, досягла 84 одиниць.
Кількість європейських країн, які активно купують продукцію, вироблену на Хмельниччині, на сьогодні становить півтора десятка партнерів. Що стосується товарів, які подільські виробники відправляють на експорт, то це передусім мед, крупи, збіжжя, санітарно-технічні та електротехнічні вироби, килими, продукція лісового господарства.
Надання сертифікаційних умов товарам українського походження, які експортуються до країн – членів ЄС, забезпечує дію  преференційних ставок ввізного мита.
Як зазначають провідні фахівці Хмельницької митниці ДФС, у нинішніх умовах митницею впроваджуються новітні алгоритми роботи, передусім автоматизована система контролю «Єдине вікно», що позитивно позначається на налагодженні бізнес-спільнотою краю зовнішньоторгівельних зв‘язків із європейськими партнерами. А це в першу чергу надходження валюти та іноземних інвестицій на терени Хмельниччини, сталий економічний розвиток.