Саме перед початком опалювального періоду,  коли газовики посилено готують близько  18 тис. км  зношеної газорозподільної  системи  Хмельницької області до величезного навантаження взимку,  - споживачі, не поспішають розраховуватися за отримані послуги доставки газу. Тож нині борг став таки критичним – 20 млн.грн.!

Однак, саме  ці кошти, які сплачують клієнти  за доставку – головне джерело функціонування газорозподільної компанії, встановлене державою.
Адже на кошти з доставки газу  забезпечується  цілодобова робота екстреної служби 104 і можливість споживача звернутися на 104, аби попередити аварійну ситуацію. Також  це - щоденні ремонти, обхід, контроль та модернізація кількох  тисяч одиниць газорегулюючого обладнання. І головне - підтримання та регулювання  необхідного тиску газу в мережі, аби блакитне паливо надійшло до споживача. Адже, аби потрапити  до плити чи газового котла, газ проходить подекуди  тисячі кілометрів.  Тож саме пониження та підтримка тиску газу на необхідному  рівні – одне з головних завдань газовиків. І забезпечується воно виключно у цілодобовому режимі.
«Плата за розподіл – це не «гроші за труби», як часто помилково думають люди. Насправді йдеться про забезпечення безперебійного газопостачання для всіх споживачів. А це – щоденне обслуговування газорозподільної системи, – говорить технічний директор АТ «Хмельницькгаз» Дмитро Дідич. – Якщо ці заходи не проводити – газу у помешканнях не буде».
Тому, щоразу  вмикаючи газову  конфорку, варто задуматись:  скільки зусиль, коштів та відповідальності стоїть за такими звичними нам щоденними  опціями?  
Тож щира вдячність споживачам за розуміння та вчасну оплату життєво необхідних послуг з доставки блакитного палива!