Минулої п’ятниці у Кам’янці-Подільському відкрито ще дві нові котельні, які працюватимуть на солом’яних пелетах загальною потужністю 2,8 МВт теплової енергії. Одну — на території медичного містечка на вулиці Матросова, яка опалюватиме корпуси міської, районної та дитячої лікарень, два пологових будинки, санітарно-епідеміологічну станцію. Іншу — на вулиці Івана Франка для обігріву територіального центру «Довголіття».
 Як відзначив генеральний директор міського комунального підприємства «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, будівництво цих котелень — частина пілотного проекту, мета якого — відмова від використання для опалення природного газу і заміна його твердими видами палива, зокрема, солом’яними пелетами. Відтак нині у місті над Смотричем працює вже три котельні тільки на твердих видах палива і дві на змішаних — природному газі та солом’яних пелетах. У найближчих планах кам’янчан — встановлення двох котлів на твердому паливі потужністю
10 МВт у котельні в спальному Жовтневому мікрорайоні та будівництво великої котельні для центральної частини міста на вулиці Крип’якевича. Реалізуючи намічені проекти, Кам’янець-Подільський скоротить використання природного газу на опалення та підігрів води на 80 відсотків і економитиме щонайменше 20 мільйонів гривень на рік.