За сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості  працевлаштовано 151 учасник АТО/ООС.

Служба зайнятості займає активну позицію щодо повернення до продуктивної зайнятості на ринок праці бійців АТО/ООС. Фахівці центрів зайнятості та філій надають широкий спектр соціальних послуг. Зокрема:
–  консультують та сприяють у пошуку роботи;
– направляють на громадські або інші роботи тимчасового характеру;
–  організовують професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації;
– допомагають відкрити власну справу – організувати підприємницьку діяльність;
–  надають профорієнтаційні послуги тощо.
За статистичними даними Хмельницької обласної служби зайнятості на обліку з січня по жовтень 2021 року перебувало 884 безробітних із числа учасників   АТО/ООС, забезпечено роботою –  151 особу. Найбільше колишніх військовослужбовців працевлаштовано у переробній промисловості – 21,7%, у державному управлінні й обороні – 20,3%, оптовій та роздрібній торгівлі, у сфері будівництва – 13%, у сільському, лісовому та рибному господарствах – 10,1%.
З початку року за направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 6 учасників АТО. У тимчасових і громадських роботах брали участь 13 безробітних –  демобілізованих військовослужбовців. Одноразовою допомогою на відкриття власної справи скористалися 2 учасника АТО.
Станом на 1 жовтня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,4 тисячі осіб, в тому числі 316 військовослужбовців –  учасників АТО/ООС.