Від початку широкомасштабного військового вторгнення РФ на територію України наші громадяни як ніколи стали єдиним цілим, справжнім монолітом у спротиві агресії – одні взяли до рук зброю та знищують окупантів, інші займаються волонтерською діяльністю, долучаються до евакуації наших громадян із зони бойових дій, допомагають продуктами харчування, одягом, коштами...
Усі разом та кожен на своєму місці долучається до всеукраїнського супротиву військовій агресії північного сусіда-вбивці...

Не залишились осторонь і працівники закладів освіти Миролюбненської громади.
З шостого по одинядцяте березня 2022 року працівниками Немиринецького ліцею виготовлено понад 250 банок м’ясної тушонки, 99 банок рибної тушонки, 94 л моркви по корейськи, 120 кг вареників в жирі та 140 кг квашеної капусти.
23 березня працівниками Миролюбненського ліцею, Немиринецького ліцею та закладу дошкільної освіти «Сонечко» (с.Сковородки) виготовлено 553 банки рибної тушонки.

Усі ці продукти харчування призначені для допомоги нашим воїнам-захисникам та внутрішньо переміщеним особам.
Миролюбненська сільська рада висловлює щиру вдячність депутату Хмельницької обласної ради, керівнику ФГ «Кобудь» Олександру КОРНІЙЧУКУ за надання свинних туш для виготовлення м’ясних консервацій, акціонерам та керівникам ПАТ «Хмельницькрибгосп» за надання 700 кг риби для виготовлення рибних консервацій.

Разом до перемоги! Слава Україні!