У навчально-виховному комплексі №10 відкрили новий корпус.

Уже традиційно кожної третьої неділі вересня по всій Україні відзначають Всенародний день батька. Тож із найкращими вітаннями 20 вересня, бо саме на цей день припало свято, зверталися до своїх батьків і зовсім маленькі, і вже давно дорослі діти. Сила батьківської любові безмежна, бо він виконує роль не лише вихователя, наставника, порадника, а й, звісно ж, близького друга, який, затиснувши в своїй міцній і сильній руці – дитячу, просто скаже: «Я поруч…».

П’ятнадцять  військовослужбовців Центру розмінування Командування сил підтримки Збройних сил України, що дислокується у Кам’янці-Подільському, днями   повернулися зі спеціального курсу підготовки в Німеччині.

В обласному центрі, поблизу Катедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, на території «Соціального центру святого Миколая Чудотворця для дітей та молоді з особливими потребами» благодійного фонду «Карітас» (вулиця Зарічанська) минулого тижня відкрито ігровий майданчик для дітей з особливими потребами.

Нещодавно в селі Новоселиця, що в Полонському районі, сталося займання у житловому будинку. З трьох дітей, які знаходилися в ньому, лише двох вдалося врятувати…