Сьогодні в закладах освіти робототехніку та програмування, нанотехнології та штучний інтелект справедливо називають освітою майбутнього. Адже робототехніка суттєво впливає на всі сторони життя та діяльності суспільства. Зрозуміло, що назріла невідкладна потреба у фахівцях для розробки, конструювання та програмування роботів.

Нещодавно в Хмельницькому професійному ліцеї електроніки, на базі STEM-центру, розпочав роботу гурток робототехніки та програмування.
До роботи в гуртку запросили також дітей з числа тимчасово переміщених осіб.
На заняттях учасники гуртка мають можливість опанувати основи програмування, керування робототехнікою та дронами, 3D-моделювання. Діти навчаться самотужки розробляти роботів, робити свої креслення, паяти, створювати деталі майбутніх роботів…
Ліцей запрошує активних, творчих, ініціативних та зацікавлених дітей 10-14 років на заняття гуртка «Arduino та пристрої автоматизації. Робототехніка». Гурток працює: вівторок та четвер, початок о 15:00. Детальніша інформація за телефоном – 0984814704 (Євген Валерійович).
В Хмельницькому з’явився ще один осередок технічної освіти, де навчаються майбутні полюї, сікорські, кондратюки, корольови, маски…