Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України оголошує  конкурс на зарахування у 2022 році.

До участі в конкурсі до 10 класу Ліцею допускаються особи, яким у рік зарахування для здобуття профільної середньої освіти виповнюється 15 років та які у рік вступу здобули базову середню освіту. До
8 класу Ліцею можуть вступати особи, яким у рік зарахування виповнюється 13 років та які закінчили у рік вступу 7 клас закладу загальної середньої освіти.
З 13 червня по 23 липня 2022 року (крім вихідних та святкових днів) вступники можуть подавати особисто або надсилати поштою пакет документів.
Перелік необхідних документів та зразки заяв оприлюднено на сайті ліцею у вкладці «Інформація вступнику» за посиланням
http://kadetka.sumy.ua/index.php?id=35
Зарахування до ліцею здійснюється на конкурсній основі з урахуванням вступних випробувань і результатів медичного огляду та психологічного обстеження. Вступні випробування з математики, української та іноземної мов, а також перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться з 25 липня по 15 серпня.
У день прибуття на вступні випробування вступники  подають до  приймальної комісії ліцею оригінали таких документів: свідоцтво про базову загальну середню освіту, табель успішності, свідоцтво про народження (паспорт), амбулаторну медичну книжку, довідку про епідеміологічне оточення, аналіз крові на РМП, аналіз крові клінічний, аналіз крові на групу та резус-фактор, аналіз сечі клінічний, аналіз калу на я/г, зішкріб на ентеробіоз, мазок на диз. групу, мазок на ВL, довідку від стоматолога про санацію порожнини рота, сертифікат (довідку) від нарколога, сертифікат (довідку) від психіатра, флюорографію (на окремому аркуші) зі знімком та розшифруванням по досягненню 15 років, рентгенографію пазух носа (з описом), пробу Руфьє, ЕКГ з розшифровкою (з печаткою лікаря). Всі аналізи повинні бути завірені печаткою лікувального закладу.

Документи приймаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00, в суботу — з 09.00 до 13.30 (обідня перерва — 12.30-13.30, вихідний день неділя) за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46.

Телефон для довідок: 0681505464.

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Офіційний сайт ліцею: kadetka.sumy.ua