СБУ ліквідувала масштабну корупційну схему в Державній службі з надзвичайних ситуацій. Злочинна діяльність полягала у системному отриманні незаконної винагороди (хабарів) від підприємців за погодження дозвільної документації.

Прокурорами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно депутата Кам’янець-Подільської районної ради за фактом декларування недостовірної інформації (ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України).

Як обрати "правильний" шкільний наплічник: поради від німецького експерта |  Українська правда _Життя 

«За останні декілька місяців ми разом із ДСНС перевіряли укриття у всіх навчальних закладах. У нас в області 1212 навчальних закладів, із них 698 готові й отримали позитивні висновки комісії, що там можуть навчатися діти. Це близько 60% від загальної кількості навчальних закладів», - повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. 

Шість думок Блаженнішого Святослава про зцілення ран війни в Україні. Як християнин може допомогти людині, яка зазнала лиха від війни, як опікуватися дітьми в цей час, як говорити про війну, перебуваючи за кордоном?

У минулому році товариша засудженого притягнуто до адміністративної відповідальності за водіння транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

На початку липня Верховна рада ухвалила законопроект №2347, який запускає наступний етап медичної реформи - формування спроможної мережі лікарень.

28 серпня пообіді через сходження з колій вантажних поїздів на Тернопільщині рух залізницею у цьому регіоні ускладнений.

Відходи на переробку та утилізацію приймають у Центрі управління відходами. Тут безкоштовно можна здати 13 видів відходів, які можуть бути використані повторно, передані на переробку або безпечну утилізацію. До прикладу, працюючу побутову техніку віддають переселенцям або тим, хто її потребує. Несправне використовують для практики студенти вищих професійних училищ. Меблі та одяг в хорошому стані також передають внутрішньопереміщеним особам.

«Провів чергове засідання виконавчого комітету. Розглянули 30 питань порядку денного. Більшість питань стосуються забезпечення життєдіяльності міста, усіх його галузей. Внесли зміни до програми шефської допомоги для наших військових частин, а також для силових структур, з подальшим внесенням змін до бюджету та виділенням коштів. Також внесли зміни до бюджету громади на 2022 рік. За перше півріччя ми мали перевиконання надходжень до бюджету в загальній сумі майже 80 млн грн, а отже ці 80 мільйонів та перерозподіл, в межах існуючих розпорядників коштів, ми сьогодні реалізували. Найбільше коштів виділено на підготовку до осінньо-зимового періоду – 54 млн грн для «Хмельницьктеплокомуненерго» на підготовку до опалювального сезону.

Українці отримали нові права у відносинах з електропостачальниками та з вересня отримають нові платіжки за електрику.

У квітні цього року, 60-річний громадянин російської федерації, який проживає у м. Хмельницький, вирішив «пожартувати».

Збирання проведено на площі 23,5 тис. га, (1%) намолочено 18,8 тис. т насіння при врожайності 0,8 т/га. Про це повідомили у пресслужбі Мінагрополітики. Нагадаємо, минулого року на старті сезону середня врожайність була удвічі вищою.

Враховуючи прагнення вірян відвідувати християнські святині задля посиленої молитви за перемогу України над російським агресором та настання справедливого миру, розпочинає свою діяльність Паломницький Центр ПЦУ. Перша подорож «Паломництво миру до Святої землі» розпочнеться 21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, яка є Покровителькою Українського війська.

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» під час інформаційної сесії роз’яснили представникам громад повноваження місцевого самоврядування у сфері культурної спадщини. Зазначається, що під час війни у питаннях культурної спадщини представники місцевого самоврядування не можуть бути байдужими та бездіяльними, і одним із викликів, з якими часто стикаються органи місцевого самоврядування, є внесення історико-культурної спадщини до державних реєстрів та тривала процедура позбавлення цього статусу.

Державними нагородами за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимир Зеленський нагородив дванадцятьох полеглих Героїв з Хмельницької області.

Правоохоронці блокували схему продажу  автомобілів та військового спорядження,  які ввозились  із-за кордону, як гуманітарна допомога нібито для військовослужбовців Сил оборони України.

Дитячий фонд ООН UNICEF Ukraine доставив в Україну 100000 доз векторної вакцини від COVID-19 Janssen (Jcovden) в межах міжнародної ініціативи COVAX. Вакцина розподілена та доставлена в 21 область та місто Київ.  До прикладу, Дніпропетровська область отримала 10 тис. доз, Харківська - 6 тис., Чернівецька - 5 тис., Київська та Львівська - по 4 тис. доз вакцини Janssen (Jcovden).

Напередодні Дня незалежності України поліцейські зупинили на вулиці 32-річну  сп’янілу місцеву жительку. Вона мала при собі  50 г особливо небезпечної психотропної речовини – PVP.

24 серпня, збройні сили російської федерації завдали ракетних ударів по Шепетівщині. Зафіксоване влучання по території одного з підприємств.

Ненависть, злість, агресія. Три вершники Апокаліпсису, що приперлись до нас разом із війною й гостюють тепер у голові майже кожного українця. Комусь отруюють життя. Комусь надають сил. Тема приборкання злості та агресії - в топі актуальних. Тому розберемо усе до гвинтика: що відбувається в організмі, коли ми лютуємо. Як злитися, щоб не завдати шкоди собі та оточуючим. Чи можливо контролювати агресію. Чи нормально ненавидіти усе, що пов’язано з країною-агресором. Й навіть радіти смерті ворога…

Андрій Козінчук - відомий в Україні військовий психолог. Має багаторічну практику, працював із військовими в зоні АТО. Спеціалізується на проблемах, пов’язаних з впливом війскових дій на психічний стан людини.

Дуже злий буде випуск. Але ось побачите, як вам після нього стане добре!

Триває прийом документів на новий 2022-2023 навчальний рік в Університеті третього віку. Заклад працює на базі Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Росіяни – неперевершені брехуни. Аби возвеличитися, залякати чи щось приховати, сплітають нісенітниці. Мовляв, у них є нечувана руйнівна ракета й от-от  з’явиться нова зброя, якій «аналогов нет». Тремти, світе! А ось брехня іншого розряду. Пам’ятаєте гордість орківського флоту, непотоплюваний, за їхніми словами, крейсер «Москва», який булькнув на дно Чорного моря після ракетної атаки наших вояків? Тоді знеславлена й принижена русня вигадала, що нібито матроси палили цигарки в недозволеному місці й від цього  вибухнули боєприпаси. Днями, після знищення складу боєприпасів у Бєлгородській області, очільник цього російського краю видав новий перл-пояснення:  спекотна погода спричинила  «ефект лінзи»  й боєприпаси самозайнялися.

Не секрет, що проблеми алкоголізму та наркоманії нині є досить  актуальними  для багатьох українців. Наша країна незмінно залишається одним із лідерів світових рейтингів, зокрема,  за рівнем вживання спиртних напоїв. Так, за минулорічними даними опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», 66% респондентів-українців вживають алкогольні напої, 33% з них – рідше, ніж раз на місяць, 26 % –  кілька разів на місяць, 7% – кілька разів на тиждень. Також за різними іншими даними соціологічних досліджень, один українець в середньому випиває понад 13 літрів чистого спирту на рік. За результатами багаторічних досліджень ООН дійшла висновку, що та країна, в якій понад 7% населення вживають наркотики, є приреченою і не має майбутнього.

До Дня Незалежності України в центрі міста Хмельницького за сприяння організації «Волонтери Поділля» розгорнуто доволі специфічну виставку, на якій представлено три одиниці спаленої і розбитої військової техніки рашистів. Це трофеї українських мужніх захисників, які знищили ворога разом із його сталевими «помічниками» в запеклих боях.

щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств Хмельницької громади.

Чудову традицію з підтримки молоді започаткували ще кілька років тому в Красилівській міській громаді. Випускники шкіл, які складали незалежне оцінювання на найвищий бал, отримували грошове заохочення на суму 10 тисяч гривень. І цього року за результатами національного мультипредметного тесту визначили найрозумніших красилівчан.

В умовах війни, котру веде кровожерлива росія, майже не залишилося байдужих до біди, що нас об’єднала. Єдиним спільним бажанням на сьогодні є перемога над окупантом. Тож від малого до старого – всі працюють для підтримки Збройних сил України.

У неділю, 21 серпня, у Лісогринівецькому масиві за підтримки Хмельницької міської ради, Управління молоді та спорту і бігового клубу “FlashRun” відбувся перший спортивний фестиваль «Воля Fest”, присвячені Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Тетяна Мовчанюк – начальник відділення поштового зв’язку в селі Городище, що на Деражнянщині, після важкого поранення сина на війні знає не зі слів наскільки важко буває в житті, котре не шкодує випробувань. Однак із Божою силою та підтримкою чоловіка, дітей та невістки – вони разом роблять усе можливе та допомагають синові Русланові пройти лікування в шпиталі й стати на ноги.

Якісне маскування завжди потрібне на фронті. Українські захисники потребують сіток у великих кількостях, тому волонтери закликають усіх небайдужих долучатися їх виготовлення. Від початку березня без вихідних у спортивному комплексі Хмельницького національного університету працюють над створенням сіток. Загалом уже передано військовим близько 30 тис. кв. м. маскувальних сіток.

Зворушливу історію розповіла нам хмельничанка Надія Мельник, яка нині разом з дітьми перебуває в Польщі. Розповідь давньої шанувальниці нашої газети, переконані, зацікавить і вас, дорогі читачі.

Проєкт «Погляд у майбутнє!» від ГО «Територія сталого розвитку» запрошує дітей та підлітків ВПО від 6 до 15 років на безкоштовні майстер-класи з робототехніки та програмування.

У французькому місті Шаторі відбувся  чемпіонат світу з кульової стрільби по рухомій мішені серед дорослих та юніорів. У складі збірної України з 10 учасників  було четверо хмельничан: майстри спорту України міжнародного класу Ігор Кізима й Денис Баблюк  – дорослі, Крістіна Гілевич і Маргарита Тарканій  – юніорки.

на надання соціальної послуги «швидка допомога» за рахунок бюджетних коштів у 2022 році

Німецький Мюнхен приймав чемпіонат Європи з легкої атлетики Українці вибороли дві золоті, срібну і дві бронзові медалі. Чимало з них  увійшли до залікової вісімки, пробившись до фіналів. Свій вагомий внесок в успіх національної збірної зробили спортсмени з Хмельниччини.

У приміщенні міської ради відбулась нарада з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Хмельницької міської територіальної громади.

Десять громадських, волонтерських організацій, благодійних фондів у Міжнародний День молоді об’єднали зусилля, аби пришвидшити процес повернення наших Героїв додому. Задля цього активісти зібрались у Молодіжному центрі та підписали спільний лист-звернення до Організації Об’єднаних Націй та Міжнародного Комітетету Червоного Хреста. У документі просять гарантів дотриматись своїх обіцянок
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».

Приватизація відбуватиметься швидко, зі збереженням дозволів та ліцензій єдиних майнових комплексів, з можливістю залучення інвестора на об’єкти, які обтяжені багаторічними арештами на майно.
Про це повідомила виконуюча обов’язки Голови Фонду держмайна Ольга Батова в своїй колонці на сайті «Економічна правда».

Хмельницький обласний центр зайнятості запрошує на онлайн-консультації для отримання мікрогрантів.

У січні-липні 2022  року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 32,5 тисячі громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформували понад 3 тисячі роботодавців. Завдяки злагодженій співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 60,1% вакансій було укомплектовано.

Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує роботодавцям  взаємовигідну співпрацю та фінансову підтримку:

Полтавці запасаються набоями. Добровольчі формування отримають дозволи на  зброю в прискореному режимі. ФОТО. Коло - новини Полтави

Війна кардинально змінила ставлення українців до зброї. Проведене наприкінці травня опитування серед 1,7 млн. користувачів застосунку "Дія" показало, що 59% українців підтримують вільне володіння короткоствольною зброєю. Категорично проти цього виступили 22% респондентів.

Коли йдеться про легалізацію зброї в Україні, то маються на увазі пістолети та інша короткоствольна зброя. Мисливську гладкоствольну зброю придбати можуть усі, кому виповнився 21 рік, а нарізну – з 25 років.

Після 24 лютого вимоги для отримання дозволу на носіння та зберігання зброї спростилися. Разом із зміною ставлення українців до вільного володіння зброєю та початком великої війни значно підвищився попит на неї. Зросли і ціни.

Глобальна кукурудза: тримати чи продавати царицю полів — Elevatorist.com

Компанія «Агротерра» надала можливість українським аграріям реалізувати своє зерно в обмін на техніку, запчастини та сервіс. Про це пише Traktorist.ua, з посиланням на пресслужбу компанії. Як зазначається, станом на 5 серпня в компанії приймають ріпак та кукурудзу.

Подача заяв почалася, а ти ще не визначився, куди вступати?  Запрошуємо отримати вищу освіту в Національній академії Держприкордонслужби України!

Запрошуємо на навчання!

Вихованець Хмельницької ДЮСШ №3 Давід Гулій  здобув бронзову нагороду  на чемпіонаті світу з тхеквондо ВТФ серед кадетів у Софії (Болгарія).

У Сількеборгу (Данія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное з марафону. Збірна України здобула три золоті медалі й посіла п’яту сходинку. Це найкращий результат команди за всю історію виступів на континентальній першості.

 Прокурорами Окружної прокуратури міста Хмельницького в суді доведено винуватість 31-річного хмельничанина за фактом придбання та зберігання психотропної речовини. 

Проєкт безкоштовної гарячої лінії Асоціації правників України для допомоги постраждалим від війни розвивається та відтепер розміщується на окремому сайті hotline.uba.ua .

Поточний курс валют є шокуючим для українців, однак реальним для бізнесу, який працює в умовах війни. Що буде далі з гривнею та чи виправдані останні рішення Нацбанку – розбирався Центр громадського моніторингу і контролю.

Скільки існує людяне прагнення допомагати ближнім – стільки ж відбуваються шахрайства та спекуляції на гуманних почуттях. З початком повномасштабної війни в Україні культура волонтерства трансформувалася. З’явилася своєрідна “конкуренція” у сфері благодійності між фондами допомоги військовим і підтримки людей із різними захворюваннями. На основі реального зверненнями дітей на YouTube каналі показуємо, як не потрапити на гачок шахраїв і підтримати тих, хто справді цього потребує.
Якщо коротко, то у цій рекламі малеча слізно закликає зробити благодійний внесок на їхнє лікування онкологічних захворювань. Один із таких роликів — історія дівчинки Софії. У відео вона розповідає про свою страшну хворобу — рак кісток. Відео дає мінімум потрібної для благодійників інформації, радше скидається на емоційний заклик. Чи справді надіслані кошти підуть на благодійність, як перевірити?

В рамках проекту єДопомога пенсіонери, а також українці, які перебувають на окупованих, деокупованих або територіях, де проходять активні бойові дії, а також вразливі категорії, до яких входять внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю, батько чи мати, що самотужки виховують малолітню дитину, можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій в рамках проекту єДопомога.

За процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомлено про підозру особі за фактом заволодіння чужим майном з метою власного збагачення (ч.1 ст.190, ч.2 ст.15 ч.2 ст.190 КК України).

Господарським судом Хмельницької області задоволено позовні вимоги Хмельницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону щодо повернення 95,5 га земель військового містечка Хмельницького гарнізону, які на підставі розпорядження міської ради незаконно передані до земель запасу Копистинської сільської ради.

За публічного обвинувачення Окружної прокуратури міста Хмельницького в суді доведено винуватість 35-річного місцевого жителя у таємному викраденні чужого майна поєднаного із проникненням у житло, вчиненого повторно та незаконному придбанні, носінні та зберіганні бойових припасів без передбаченого дозволу (ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 263 КК України).

25-річна жителька Кам’янеччини перерахувала завдаток двадцять сім із половиною тисяч гривень за авто, на оголошення про продаж якого натрапила в соцмережах.

Старокостянтинівець Роман Горбачов досить переконливо виступив у словацькій Банській Бистриці на   XVІ   Літньому європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

В американському Бірмінгемі відбулися ХІ Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту. Змагання проходили в 34 дисциплінах. 

На День Української Державності – особливе для кожного громадянина свято – у великих містах і маленьких містечках замайоріли синьо-жовті стяги й гордо звучав Гімн. Хвилиною мовчання вшанували наших Героїв, котрі виборювали боротьбу за незалежність України.

Сьогодні на проспекті Незалежності в м. Нетішин сталася дорожньо-транспортна пригода, автомобіль Cadillac перекинувся на узбіччя дороги та почав диміти. Повідомлення про цю подію до Служби порятунку надійшло о 05.29. 

 

«Освітлення, нормальні дороги, загальний благоустрій – це саме ті питання, які турбують людей найбільше, бо за такими критеріями люди в першу чергу оцінюють ефективність роботи влади», - голова Меджибізької територіальної громади Олександр ТКАЧ.

  В Освітньому домі прав людини, що у Кам’янці-Подільському,  відбулася «Школа запобігання та протидії домашньому насильству. Обмін досвідом надання допомоги жертвам домашнього насилля на рівні громад».

  

Рекордним за всю історію України назвав цьогорічний врожай зернових міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко, кількість зернових та зернобобових культур намолочених на сьогодні перевищує 44,3 млн тонн.

 

На Хмельниччині підрядник робіт змушений виправити допущені «косяки».

СБУ у Хмельницькій області викрила поліціянта, що намагався започаткувати бізнес на «торгівлі» посвідченнями водія.

  

Вчора на узбіччі дороги між Шепетівкою та Плесною, велосипедист виявив лося, який очевидно втрапив у ДТП.  У лося виявили перелам лівої ноги, ушкодження кістки тазу, перебитий ріг, вже сьогодні травмованого лося доправили до ветеринарів у Хмельницькому

 

За інформацією Департаменту розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин обласної державної адміністрації, на площі 387 тисяч гектарів повністю завершено збирання ранніх зернових та зернобобових культур і ріпаку.