Місце, де людина зустрічається з владою. Місце, де їй раді, посміхаються та допомагають — саме так характеризують центр надання адміністративних послуг, урочисте відкриття якого відбулося у Дунаївцях. Новостворений заклад розташувався на вулиці Красінських, 12.

Створення центру в об’єднаній громаді Дунаєвецької міської ради стало можливим завдяки підтримці уряду Німеччини в рамках проекту «Реформа управління на сході України» з метою міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. В його урочистому й велелюдному відкритті взяли участь секретар міської ради Микола Островський, голова районної ради Ольга Михальська, голова райдержадміністрації Олександр Бернашевський. Керівник ЦНАПу Тамара Кравченко залюбки ознайомила гостей із закладом та з особливостями його роботи. Тут надаватимуть 28 видів різноманітних послуг, таких необхідних для людей. Прийом документів здійснюватимуть вісім кваліфікованих  працівників. Створені всі зручності й для людей з обмеженими фізичними можливостями, є дитяча зона, сучасний електронний документообіг, архівне приміщення.
Надання адміністративних послуг безкоштовне. Оплата вноситься тільки за ті, які передбачені чинним законодавством. У числі найвагоміших переваг роботи Центру — спрощене й комфортне отримання громадянами послуг, протидія корупції та уникнення посередників, повне інформування клієнтів та відвідувачів з будь-яких спірних або незрозумілих питань. Водночас місцевий бізнес матиме більш сприятливі умови для розвитку, а територія громади стане інвестиційно привабливою. Крім цього,  громадські організації матимуть можливість моніторити надання публічних послуг та активно долучатися до спільних проектів у партнерстві з владою та бізнесом.