І не лише подумки, теплом свого серця чи  молитвою. Допомога студентів абсолютно реальна й, що дуже важливо нині, взимку, актуальна.


Ось лише нещодавно за гро-ші, виручені на ярмарку, який проводився у коледжі, було закуплено  комплекти термобілизни, термошкарпетки й терморукавиці. Відправили їх “Новою поштою” для бійців з Хмельницького, які нині несуть службу у місті Старобільську, що на Луганщині. Солдати їхній дарунок отримали, дякували  щиро, ще й фото своє їм передали.
Це далеко не перша посилка, відправлена з коледжу в зону АТО. Ще у вересні, з ініціативи директора коледжу, депутата обласної ради Івана Михайловича Нагорного викладачі зібрали гроші й придбали для  наших земляків одяг, взуття, шоломи  й бронежилети. Значну суму коштів було витрачено саме на придбання бронежилетів, і тепер вони надійно захищають наших хлопців від ворожої кулі.
Студенти охоче відвідують поранених бійців, які перебувають на лікуванні у Хмельницькому військовому госпіталі. Працюють там і як санітари, і як психологи, і просто приходять туди, як до своїх братів, вселяють пораненим надію та віру у перемогу й мир у нашій державі.
Крім того,  студенти систематично здають свою кров для поранених. Незабаром вони планують знову стати донорами для порятунку життя солдат, поранених в зоні АТО. А ще у планах — благодійний концерт, який хочуть провести у центрі міста. Виступати будуть не лише нинішні  студенти, а й випускники, які відразу зголосилися взяти участь у благодійному концерті. Кошти, які  зароблять, неодмінно знайдуть своє призначення в АТО, будуть використані, звісно, на потреби бійців.
—  Наші студенти готові підтримувати бійців АТО усім,  — зауважує заступник директора коледжу  з гуманітарної освіти та виховання Аліна Леонідівна Звездюк. — І в цьому, власне, й виявляється їхня громадянська позиція.  Таким чином вони відчувають свою причетність до захисту Батьківщини, до великої спільної справи — підтримки армії.
У коледжі вчиться чимало
студентів, у яких батько чи брат, чи просто родич воює на сході нашої країни. У третьокурсниці Соломії Лігашевської (дівчина родом з Львівщини) там батько. Тож після проведення ярмарку студенти запропонували свою допомогу: надіслали йому та його однополчанам комплекти термобілизни і термошкарпетки.  Яна Любашевська, староста їхньої групи, каже, що всі вони раді, що змогли допомогти  татові Соломії. І дуже вдячні йому й іншим бійцям за їхню мужність, за те, що захищають їх та обороняють ціною власного життя кордони нашої Батьківщини.
А ще в одного студента, Во-
лодимира Возного, воює на сході рідний брат, котрий служить за контрактом. І йому майбутні медики теж передали допомогу.
Так сталося, що в Хмельницькому медичному коледжі тимчасово навчається мешканка Тореза Донецької області Настя Петренко, якій довелося через війну залишити рідну домівку.  Дівчину прихильно зустріли в коледжі. Завдяки турботі директора Івана Нагорного, вона безплатно харчується і проживає у гуртожитку. Отримує гуманітарну допомогу, одне слово, забезпечена усім необхідним. Звичайно, важко далеко від рідного дому, але усі в коледжі намагаються зігріти її своїм теплом та підтримати у такий важкий час.
Отак, від серця до серця, тепло передаємо. Думаємо, посилаємо теплі речі, дякуючи нашим захисникам. Викладачі й студенти медичного коледжу щиро вірять, що кожна їхня поміч — ще один крок до нашої перемоги. Спасибі їм за віру і допомогу.