Терміни вступу до вищих військових навчальних закладів та подання документів у зв’язку з карантином цьогоріч продовжено, тож юнаки та дівчата, які мають бажання отримати військову, а заодно й цивільну спеціальність, ще мають можливість подбати про своє майбутнє навчання. Для цього слід лише звернутися до військового комісаріату за місцем проживання. Наразі відбір кандидатів відбувається із дотриманням обмежувальних заходів, надаються попередньо консультації за телефоном.

Нагадуємо, що навчання у вищих військових навчальних закладах є безкоштовним, курсанти перебувають на повному державному забезпеченні та отримують стипендію. Вони проживають в комфортних гуртожитках та харчуються за новою, покращеною системою, а після закінчення навчання їм гарантовано працевлаштування, відповідно до розподілу.
Триває навчання два з половиною роки для охочих здобути сержантське звання, та від чотирьох до п’яти років – для майбутніх офіцерів.
Також зауважимо, що у цьому році від абітурієнтів військових коледжів сержантського складу не вимагатимуть сертифікати із результатами здачі ЗНО, але їх можна подати з власної ініціативи у разі небажання складати іспити.
Перелік вищих військових навчальних закладів, до яких можна подати документи на навчання:
— Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (м. Харків);
— Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного   (м. Львів);
Військова академія (м. Одеса);
— Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса);
— Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій імені « Героїв Крут» (м. Київ);
— Військовий інститут Київського національного університету  ім. Тараса Шевченка (м. Київ);
— Житомирський військовий інститут імені С. Корольова  Державного університету телекомунікацій (м. Житомир);
— Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «ХПІ» (м. Харків);
— Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків);
— Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Київ);
— Кафедра військової підготовки Одеського Державного екологічного університету (м. Одеса);
— Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України (м. Київ);
— Кафедра військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (м. Івано-Франківськ);
— Кафедра військової підготовки Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (м. Дніпропетровськ).  

З метою отримання інформації щодо навчання у вищих військових навчальних закладах та військових коледжах сержантського складу звертайтеся до військових комісаріатів за місцем приписки або до Хмельницького обласного військового комісаріату за телефоном:  (0382) 72-05-13.