Якщо розгляди освіту як інвестицію, то потрібно врахувати 3 моменти: гарантії, що вкладені гроші повернуться;  час, за який вони повернуться; порівняти з можливими альтернативами.

Cтипендійна програма Ioca Arma Nostra на курси в Beetroot Academy для постраждалих від війни
Дедлайн подачі заявки 28 серпня 2019 р.

Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова та міністр освіти і науки Лілія Гриневич анонсують старт Youth Media Lab

Ми склали приблизний список покупок, необхідний для дівчат та хлопців шкільного віку. Зважайте на те, що у більшості представлених позицій не можна буде обійтися одним екземпляром покупки: штани, футболки, сорочки, взуття - все це передбачає наявність принаймні кількох змінних комплектів.
За підрахунками нашої редакції, при бюджетному шопінгу не варто розраховувати на суму меншу за 3 тисячі гривень.

 Єдиною межею наших завтрашніх звершень можуть стати лише наші сьогоднішні сумніви.  Франклін РУЗВЕЛЬТ.

 Ця цитата великого політика-демократа, 32-го президента США, досить влучно характеризує людину, справжнього стратега, сучасного управлінця та менеджера — Вадима Володимировича Овчарука — директора Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», який своїм прикладом довів, що можна досягати успіхів за будь-яких умов, відкинувши всі сумніви. Тема менеджменту стала для нього основним рушієм до серйозних змін в освітньому просторі. Якісне управління досліджував спочатку в кандидатській дисертації, а згодом — і в докторській, яку нещодавно успішно захистив. Бо умови, ясна річ, завжди непрості. Проте це ніколи не заважало йому здійснювати справжній прорив у всьому, за що брався. І сьогодні результатами його п’ятирічної роботи на посаді керівника є насамперед затребуваність випускників коледжу не лише на ринках нашої держави, а й за кордоном. До речі, їх не знайдеш на обліку і в центрах зайнятості.