У Хмельницькому пройшов другий освітянський фестиваль «Khmelnytskyi EdFest-2020. Next»: інновації, обмін практичними навичками, дискусії та спілкування, більше 20 майстерок з фіналістами та фіналістками національної премії Global Teacher Prize Ukraine, членами ГО «НОВІ», невгамовними, креативними вчителями Хмельницького, Києва, Тернополя, Полтави, Львова.

Бувають випадки, коли пошукач роботи має професійні навички, але не має документа про відповідну освіту. У такому разі Хмельницька обласна служба зайнятості пропонує скористатися послугою – неформальне професійне навчання. 

Як  повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту: «В Україні розпочалася четверта хвиля наймасштабнішого всеукраїнського проекту неформальної освіти «Відкривай Україну: Ідентифікація», який навчає підлітків втілювати свої ідеї та задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю Україну».

Вже не перший рік у рамках освітнього проекту «Місто — діти — влада» Хмельницької міської ради для дітей-переможців міських інтелектуальних змагань організовуються екскурсії до Верховної Ради України. Цього разу український парламент відвідали старшокласники Хмельницької гімназії №2, загальноосвітніх шкіл №12 та №21 і Хмельницької школи санаторного типу НВК № 2.

Міністерство цифрової трансформації України запустило онлайн-платформу з розвитку цифрових навичок.